توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 475779
نتایج انتخابات شورای شهر اهواز امروز اعلام می‌شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۴
سرپرست فرمانداری اهواز از اعلام نتایج نهایی انتخابات شورای شهر، امروز (پنج‌شنبه، چهارم خردادماه) خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر نبی‌الله خون‌میرزائی درباره اعلام نتایج انتخابات شورای شهر اهواز گفت: با توجه به اینکه هیات نظارت درحال تطبیق و انجام بررسی‌های لازم است، علی‌رغم اعلام قبلی، نتایج پنج‌شنبه چهارم خردادماه منتشر می‌شود.

وی تصریح کرد: ان‌شاءالله پس از تایید آمار به‌وسیله هیات نظارت، در روز پنج‌شنبه اعلام همگانی خواهد شد و پس از آن، اعتراضات داوطلبان دریافت و بررسی می‌شود. سرپرست فرمانداری اهواز با بیان اینکه حق اعتراض همچنان محفوظ است، گفت: داوطلبان  انتخابات شورا پس از اعلام نتایج به مدت 2 روز مهلت دارند که اعتراضات خود را به آراء انتخابات به هیات نظارت شهرستان تسلیم کنند.

وی با بیان اینکه کار بازشماری و تطبیق با دقت تمام ادامه دارد، افزود: درحال حاضر در یک سایت مجموعه دستگاه‌ها با حضور هیات‌های اجرایی، نظارت، بازرسی و هیات عالی نظارت انتخابات شوراها، زیرنظر دوربین‌های مدار بسته در حال بازشماری و تطبیق هستند و قطعا آراء قطعی و صحیح به اطلاع مردم و داوطلبان خواهد رسید.

خون میرزائی افزود: لازم می‌دانم ضمن تقدیر از همه دست‌اندرکاران و پشتیبانان اجرای انتخابات، به‌صورت ویژه از مردم شریف و داوطلبان ارجمند اهوازی سپاسگزاری کنم که اعتمادشان به هیات‌های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات را تداوم و افزایش و اجازه دادند که در فضایی مناسب، ارزیابی و بررسی دقیق‌تری روی صندوق‌ها به عمل آید.
 
کلمات کلیدی : شورای شهر، انتخابات شوراها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.