توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497379
تشکر جوانان فلسطینی از رهبر انقلاب
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۳
جمعی از جوانان فلسطینی با انتشار تصاویری در داخل مسجدالاقصی و مقابل قبه الصخره، از حمایت های رهبر معظم انقلاب و جوانان ایرانی از انتفاضه سوم قدس تشکر کردند.
 
 
تشکر جوانان فلسطینی از رهبر انقلاب

به گزارش مهر، در پاسخ به توزیع بسته های غذایی توسط جوانان ایرانی در بین مردمی که در دو هفته گذشته برای دفاع از قبله اول مسلمانان در مقابل مسجدالاقصی متحصن شده بودند، جمعی از جوانان فلسطینی با انتشار تصاویری از امام خامنه ای و جمله ای از ایشان با عنوان" تقدیر خداوند این است که فلسطین آزاد خواهد شد" در صحن مسجدالاقصی، از حمایت های رهبری و جوانان ایرانی تشکر کردند.

لازم به ذکر است این بسته های غذایی با کمکهای مردمی جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم و جوانان مرکز "عدالت برای صلح" تهیه و به نشانه ی همبستگی با "مدافعان حرم الاقصی" که علیرغم سیطره ی نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی در دوهفته ی گذشته در مقابل دروازه های ورودی مسجدالاقصی تحصن کرده بودند، در مقابل "باب الاسباط" توزیع شد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۷ ۱۱:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۰ ۱۰:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۱۱:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۹:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۷ ۰۷:۳۵
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۷ ۱۱:۳۹
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۶ ۱۳:۲۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۶ ۰۸:۰۲
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۳ ۱۵:۲۲
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۷ ۱۱:۰۰
 
 
کلمات کلیدی : جوانان فلسطینی+رهبر انقلاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.