نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 347177
درخواست پسر احمد عزیزی از پروفسور سمیعی/ پدرم را یک بار معاینه کنید
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰
فرزند احمد عزیزی گفت: به نظرم رسید اساتیدی مانند پروفسور سمیعی و سایر جراحان مغز و اعصاب جهان که اکنون به واسطه همایش جهانی جراحان مغز و اعصاب در ایران هستند، پدرم را ببینند و شاید آنها راهکاری برای درمان وی داشته باشند.

به گزارش فارس، ابوالفضل عزیزی تنها پسر احمد عزیزی شاعر انقلاب اسلامی از روند درمانی پدرش گفت: ۹ سال است که پدر ما در بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه بستری هستند و خب علت بستری شدن او نیز تخریب ساقه مغز است که ارتباط مغز با سایر اعضای بدن به واسطه آن قطع شده است.

وی افزود: دکتر‌ها در اوایل می‌گفتند که به مرور زمان بهبود پیدا خواهد کرد ولی تصور ما این میزان نبود. روند بهبود به قدری کُند است که او آسیب‌هایی می‌بیند بسیار زیاد است و بابا اکنون درگیر آنها است.

عزیزی در ادامه با اشاره به همایش جراحان مغز و اعصاب گفت: هیچ تغییری در اوضاع پدر حاصل نشده و به نظرم رسید که اساتیدی مانند پروفسور سمیعی و سایر جراحان مغز و اعصاب جهان که اکنون به واسطه همایش جراحان مغز و اعصاب در ایران هستند احمد عزیزی را ببینند و شاید آنها راهکاری داشته باشند.

او اضافه کرد: احمد عزیزی اکنون هوشیار کامل است و افراد را می‌شناسد ولی واکنشی نمی‌تواند نشان دهد و فقط صداها را می‌شنود. بارها گفتم که اگر بابا تکلم داشته باشد من دست و پای او می‌شوم.

فرزند شاعر انقلاب اسلامی گفت: متاسفانه بارها از طریق ارشاد پیگیری کردیم ولی نتیجه نگرفتیم و برای ما سوال است که چرا هیچ پاسخی نمی‌دهند. ما این‌روزها در برزخ هستیم و بلاتکلیفیم و بیشتر از بابا ما مریض هستیم و امیدواریم که بهبودی زودتر حاصل شود. دل و دماغ کاری نداریم. پرسنل بیمارستان امام رضا(ع) هم پدر را دوست دارند و از او نگهداری می‌کنند ولی اتفاقی برای بهبودی او صورت نمی‌گیرد.
 
کلمات کلیدی : پرفسور سمیعی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۲ ۱۴:۲۸:۰۸
عزیز جان تو تنها نیستی این خاصیت مملکت ما شده بی مهری و فراموشی (3659374) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.