توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 242678
«قاتل در باران»؛ ریموند چندلر؛ ترجمه سیما زائررفیعی؛ نشر روزگار نو
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۰
قاتل در باران
نویسنده: ریموند چندلر
مترجم: سیما زائررفیعی
ناشر: روزگار نو، چاپ اول ۱۳۹۲
شمارگان ۵۰۰ نسخه
۸۰ صفحه، ۵۰۰۰ تومان

فروشگاه اینترنتی شهر کتاب، این کتاب را تا یک هفته پس از معرفی، با ۱۰% تخفیف ویژه عرضه می‌کند، در صورت تمایل اینجا کلیک کنید.

****

«قاتل در باران» با ترجمه سیما زائر رفیعی به همت نشر روزگار نو، در قالب کتابی مستقل، منتشر شده است. این داستان پیش‌ازاین نیز دو بار به فارسی در آمده، یکبار توسط کاظم اسماعیلی و دیگر بار توسط امید نیک فرجام. مترجمان قبلی با توجه به کم و کیف آثار چندلر و سبک خاص او، زبانی نزدیک‌تر به زبان محاوره‌ای را برگزیده بودند، اما سیما زائر رفیعی ترجیح داده نثری غیر محاوره‌ای و ادبی‌تر انتخاب کند. بااین‌حال کماکان تجربه‌ی خواندن اثری از چندلر، در این کتاب نیز جذابیت خود را حفظ کرده است.

این کتاب سی و چهارمین جلد از مجموعه‌ی «داستان‌های مدرن کلاسیک» است که نشر روزگار نو در چند سال اخیر تمرکز خود را روی انتشار آن‌ها گذشته و تاکنون بیش از چهل و پنج جلد آن منتشرشده است.

درباره این کتاب بیشتر بخوانید

«داستان‌های مدرن کلاسیک» با حفظ جذابیت و تنوع، مجموعه‌ای از آثار کوتاه و بلند نویسندگان مدرن قرن بیستم را در دستور کار خود قرار داده، کاری که فی‌النفسه بسیار ارزنده محسوب می‌شود. البته جای نوشته‌ای در معرفی هر اثر و نویسنده‌ی آن در ابتدای این کتاب‌ها خالی‌ست. مخصوصا که برخی از این نویسندگان و آثارشان بعضا در میان خوانندگانِ فارسی زبان، کمتر شناخته شده هستند.
۱۳۹۵/۰۹/۰۹ ۱۱:۳۴
 
۱۳۹۳/۰۷/۱۲ ۲۲:۱۷
 
۱۳۹۳/۰۶/۳۱ ۱۲:۰۳
 
 
کلمات کلیدی : قاتل در باران + ریموند چندلر + سیما زائررفیعی + نشر روزگار نو + ادبیات پلیسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
«قاتل در باران»؛ ریموند چندلر؛ ترجمه سیما زائررفیعی؛ نشر روزگار نو