توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459579
دیدار سرپرست سازمان حج و زیارت با وزیر حج عربستان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۸
حمید محمدی سرپرست سازمان حج و زیارت روز چهارشنبه با محمد صالح بن طاهر بنتن وزیر حج عربستان سعودی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری رسمی سعودی از مکه مکرمه گزارش داد: محمدی و هیات همراه برای انجام ترتیبات لازم به منظور تهیه محل سکونت حجاج ایرانی در مکه و مدینه، تغذیه آنها و تامین خدمات حمل و نقل و سایر خدمات مورد نیاز حجاج توسط موسسه های بخش خصوصی، به عربستان سفر کرده است.

این اقدام در چارچوب تدارک و فراهم ساختن مقدمات برای برگزاری موسم حج امسال صورت می گیرد.

سرپرست سازمان حج و زیارت پیشتر با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای ثبت نام از حجاج در دهه سوم فروردین از سفر یک تیم کارشناسی برای فراهم کردن تسهیلات مناسب به عربستان خبرداده بود.

وی با بیان اینکه این تیم در بخش های اسکان، تغذیه و حمل و نقل زائران بررسی های لازم را انجام خواهند داد، گفته بود: فعالیت کارگروههای تشکیل شده با جدیت ادامه دارد و امیدواریم جدول نهایی قیمت گذاری حج در روزهای آینده آماده شود.

سرپرست حج و زیارت با بیان اینکه مسایل و مقدمات اعزام حجاج ایرانی به بیت الله الحرام درحال پیگیری است اظهار کرد: امیدواریم درفضایی توام با شور و نشاط درمیان کارکنان سازمان حج و بعثه شاهد برگزاری حج عزتمندانه باشیم.
 
کلمات کلیدی : حج ، ایران ، عربستان، فاجعه منا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.