توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440876
راه‌اندازی نخستین فان پارک کشور در البرز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۵
مسئول فان پارک پیست دیزین‌ گفت: همه وسایل بازی فان پارک دیزین از یخ ساخته شده است.

«برکه حاجبی» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: فان پارک دیزین نخسین فان پارک در پیست‌های‌ کل‌ کشور است.

وی با اشاره به طراحی ویژه این فان پارک ادامه داد: برای رعایت کامل اصول به روز و استاندارد طراحی، اسنوپارک، اسنومبیل و فان‌پارک‌تیوپ دیزین توسط فردی به نام فیلیپ ساپرکین طراحی شده است.

مسئول فان پارک پیست دیزین‌ افزود: افراد می‌توانند در کنار اسکی برای تفریح و بازی به فان پارک دیزین مراجعه‌ کنند و از سرسره بازی، تیوپ بازی و استفاده از سایر وسایلی‌که با یخ ساخته شده‌اند لذت ببرند.

حاجبی توضیح داد: برای برگزاری برنامه‌های مختلفی در این پارک  برنامه ریزی صورت‌گرفته‌که مسابقات بین المللی اسنو مبیل و تیوپ‌سواری بخشی از آن‌هاست.

این مسئول تصریح کرد: بازی در فان پارک هیچ خطری برای افراد ندارد و همه تمهیدات ایمنی در این پیست برای محافظت از افراد اندیشیده شده است.

مسئول فان پارک پیست دیزین اظهار کرد: زمانی که علاقه‌مندان بلیت فان پارک را تهیه کنند تحت حمایت بیمه ورزشی قرار می‌گیرند.

حاجبی در خصوص قیمت بلیت این مجموعه‌ گفت: قیمت‌های فان پارک به گونه‌ای است که همه اقشار مردم می‌توانند بلیت تهیه کنند و به بازی و شادی بپردازند.

وی یادآور شد: این پارک می‌تواند جاذبه‌ گردشگری زیادی در جذب مسافر از سراسر کشور برای استان داشته باشد.
 
کلمات کلیدی : فان پارک + استان البرز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.