توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 410374
اشکان دژاگه به تیم ملی اضافه شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵
تمرینات تیم ملی رفته رفته سر و شکل جدی تری به خود می گیرد چون لژیونرهای تیم ملی هم به جمع سایر بازیکنان اضافه می شوند.

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه حضور بازیکنان در اردو اشکان دژاگه کاپیتان این روزهای تیم ملی هم به تهران بازگشت و از امروز صبح تمریناتش را با اعضای تیم ملی آغاز کرد تا برای دو بازی پیش رو به آمادگی لازم برسد. دژاگه که هنوز مشخص نیست به چه باشگاهی خواهد پیوست در طول هفته های گذشته به صورت انفرادی تمریناتش را در دوحه پیگیری کرد و قرار است امروز توسط کادر فنی تست های آمادگی جسمانی را پشت سر بگذارد.

همچنین در خصوص سایر لژیونرها نیز گفته می شود همگی تافرداشب به اردوی تیم اضافه شده و خود را به کارلوس کی روش و کادر فنی معرفی می کنند. رضا قوچان نژاد به همراه جهانبخش، آزمون، عزت الهی و میلاد محمدی  فردا شب و کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی تا صبح دوشنبه در اردوی تیم ملی حاضر خواهند بود تا تمرینات شان را بعد از تعطیلی یک روزه اردو آغاز کنند.

آخرین لژیونر اردوی تیم ملی سوشا مکانی خواهد بود که در اولین روز سفر ایران به مالزی در جمع شاگردان کارلوس کی روش حاضر خواهد شد تا بعد از مدت ها پیراهن تیم ملی را برتن کند و بازگشت غیرمنتظره ای به اردو داشته باشد.
 
کلمات کلیدی : اشکان دژاگه+تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.