نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486434
وضعیت اسف‌بار بازیگر زن در ترکیه
بخش فرهنگی الف، 4 تیر 96
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴
پردیس افکاری، بازیگر ۵۱ ساله‌ای که حضورش در نقش‌های مکمل زن در بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی دیده شده است؛ تیرماه سال قبل ناگهان خبر پیوستنش به شبکه جم تی وی به همراه عکس‌های بی حجابش، منتشر شد.

به گزارش فارس، بازیگری که با رویای اقامت و کار و با وعده‌های رنگارنگ کریمیان مدیرعامل کشته شده شبکه جم تی وی راهی این شبکه شده بود، این روزها در حال تحمل شرایط اسف بار اقامت در ترکیه از طریق سازمان ملل است.

بعد از حضور افکاری و همسرش در ترکیه، بر خلاف وعده داده شده از سوی کریمیان برای گرفتن اقامت این کشور، هیچ گونه اقدامی برای گرفتن اقامت آنان انجام نشده، افرادی هم که مجوز اقامت کمیسریای سازمان ملل را دریافت می کنند، باید در هفته از یک تا سه بار خود را به مقر پلیس محل اقامت خود معرفی کنند و اگر این اقدام در طول یک هفته انجام نشود، پلیس می تواند ضمن دستگیری فرد، وی را به کشور مبدا عودت دهد.

 
کلمات کلیدی : پردیس افکاری+شبکه جم تی وی
 
حسن
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۲:۱۲:۰۳
خب الان باید خوشحال باشیم از این وضع؟؟اونم یه هموطنه باید شرایطی براش مهیا بشه که برگرده به کشور و زندگیشو بکنه.قرار نیست اگر اشتباهی مرتکب شده تاوانش مرگ باشه... (4443805) (alef-2)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۲:۱۳:۰۲
واقعا متاسفم (4443809) (alef-2)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۳:۳۱:۴۶
این کجاش‌ اسف بار بود؟ در خواست پناهندگی کردند و تا زمان مشخص شدن کشور مقصد باید قوانین سازمان ملل را رعایت کنند. (4443975) (alef-2)
 
مشعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۶:۱۹:۲۶
اینجا هم کدخدا به یه عده یه دستی زده! (4444331) (alef-2)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۶:۳۴:۱۹
خب چرا رفته؟نمیشه برگرده؟ (4444355) (alef-2)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.