نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496730
شریعتمداری: آقای زنگنه چرا رئیس جمهور را متهم اصلی پرونده کرسنت معرفی می‌کنید؟
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۳
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: کاش آقای زنگنه بجای کلی گوئی‌های یکسویه برای اظهارات خود دلیل و سند ارائه می‌کرد.

به گزارش فارس، حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان درباره مصاحبه وزیر نفت با روزنامه ایران، اظهار داشت: کاش آقای زنگنه بجای کلی گوئی‌های یکسویه برای اظهارات خود دلیل و سند ارائه می‌کرد و یا اینکه اجازه می‌داد یکی از منتقدان در مقابل ایشان بنشیند و پرسش‌هایی را که تاکنون بی‌جواب مانده است بپرسد.

وی افزود: به عنوان مثال ایشان درباره فساد قرارداد کرسنت می‌گوید «کسانی که امروز پرونده کرسنت را محکوم می‌کنند، خودشان متهم اصلی پرونده هستند. آنها باید پاسخگو باشند که به کشور ضرر زده‌اند!» این اظهار نظر آقای زنگنه در حالی است که آقای دکتر روحانی در دوران دبیری خود در شورای عالی امنیت ملی با ارسال نامه‌ای برای آقای خاتمی، رئیس جمهور وقت شدیدا به قرارداد کرسنت اعتراض کرده و و نوشته بود این قرارداد آثار منفی فراوانی برای جمهوری اسلامی ایران در پی دارد و به خاتمی گله کرده بود که زنگنه اعتراض وی را بی‌پاسخ گذاشته و به سئوالاتی که از ایشان کرده است پاسخ نداده است و روحانی این قرارداد را غیر قانونی و دستپخت واسطه‌ها معرفی کرده بود.

شریعتمداری گفت: نامه اعتراضی روحانی موجود است و در کیهان نیز منتشر شده است و حالا باید از آقای زنگنه پرسید: اگر اظهارات خود در مصاحبه با روزنامه ایران را تائید می‌کنید که قبل از همه آقای رئیس جمهور را به سوء استفاده از کرسنت و ضر و زیان فراوان به کشور متهم کرده‌اید و اگر اظهارات اخیر خود در مصاحبه با ایران را قبول ندارید چه انتظاری دارید که دیگران سخن شما را در این باره و در خصوص سایر بخش‌های مصاحبه‌تان باور کنند؟!
 
کلمات کلیدی : شریعتمداری+کرسنت+زنگنه
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۰۷ ۲۲:۵۶:۵۰
متشکریم از این افشاگری . (4494251) (alef-11)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۷ ۲۲:۵۸:۴۴
حرف حساب جواب ندارد ! هرچند آقای زنگه سعی می کند جوابی توجیه کننده پیدا کند اما اگر طرفداران ایشان منصفانه قضاوت کنند می بینند که آقای شریعت مداری درست می گوید. (4494252) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۰۷ ۲۳:۳۰:۰۴
زنگنه باید موضوع را بطور جدی پیگیری کنه ، اگه راست میگه !! (4494277) (alef-11)
 
سید جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۷ ۲۳:۴۲:۰۷
آقای شریعتمداری عزیز. متاسفانه با گروهی صحبت می کنید که زیاد نگران منطقی بودن یا نبودن اظهاراتشان نیستند (4494289) (alef-11)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۰۰:۰۶:۱۷
زنگنه اصلا دنبال جواب نیست فقط با این حرفها میخواهد از اصل قضیه طفره بره و هیچی جواب نده
هر چه ازش بپرسی یا به بابک زنجانی ربط میده یا دولت قبل (4494314) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۰۰:۱۰:۱۴
دوست شما بدون توجه به بند رفع اختلاف قرارداد آنرا لغو کرد و کلی هزينه رو دست کشور گذاشت و شما هم براش هورا کشيدی! (4494318) (alef-11)
 
بنده خدا . اصل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۰۹:۴۸:۵۹
آقای شریعتمداری .بنده با آقای زنگنه درجهادسازندگی همکار بودم. صادقانه عرض میکنم انسانی دلسوزتر و پاکدست تر از ایشان برای مملکت پیدا نمیکنید. در کارش هم موفق بوده است. شما هم بروید به تیراز کیهان برسید شاید با اقبال مردم مواجه شوید. (4494694) (alef-11)
 
مهراد
۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۱۰:۴۲:۲۶
سردار آتش به اختیار های فرهنگی ، حاج حسین شریعتمداری ، زنده باد! (4494829) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.