توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 318539
داعش ناجي موقت صهيونيسم جهاني
بخش تعاملی الف - اشكان حيدري - وكيل پايه يك و كارشناس ارشد حقوق عمومي
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۴۱


قبل از ظهور داعش هرگاه اخبار رسانه هاي داخلي و خارجي را مشاهده مي نموديم مساله فلسطين و جنايات هاي عجيب و حيواني اين رژيم كه بنابر فرموده مقام عظماي ولايت سگ زنجيري آمريكا بوده و هست در صدر اخبار بود.

رسانه ها كوچكترين جنايات اين حكومت فاسد را در صدر خبرها پوشش داده و درگيري ها در مناطق اشغالي مهمترين نگراني ملتهاي مسلمان بود كه با گذشت زمان موجبات رسوايي بيشتر صهيونيسم جهاني را فراهم نموده بود. اما بايد به جريان و تفكري كه موجب كمرنگ شدن مساله فلسطين پرداخت توجه و آنرا بررسي نمود و انديشمندان و رسانه هاي متعهد داخلي مجددا نگاه خود را به تحولات مناطق اشغالي بيندازند، به هر روي صهيونيست ها تنها راه چاره خود را در ايجاد اختلاف دودستگي ميان مسلمانان دانستند و اتفاقا با توجه به نالايقي حكام سعودي و حاكمان تركيه تا حدود زيادي موفق شدند اما اين جريان و پشت پرده آن چه بود؟

آمريكا و صهيونيست ها كه به نتيجه رسيده بودند كه تنها راه ايجاد اختلاف ميان قدرت هاي تاثير گذار استفاده از مفتي هاي وهابي جهت تبليغ تفرقه بين مسلمانان است با استفاده از مفتي هاي سعودي و بعضا شيوخ الازهر زمينه نظري را فراهم نمودند و در گام عملي شروع به ساختن و تجهيز گروه صهيونيستي داعش با پشتيباني مالي سنگين و جذب نيرو از مناطق مختلف جهان با استفاده از تبليغات رسانه اي نمودند و در شروع اين پروژه و با نفوذ در ارتش عراق زمينه اشغال موصل و بنا نهادن مركز گروهك ساخته دست خود را فراهم نمودند.

سپس با تبليغات وسيع تر و افزايش نفرات اين گروه و رساندن جديد ترين تجهيزات جنگي اين گروه را تبديل به گروهي نمودند كه از يك سو در حال جنگيدن با چندين كشور و از سوي ديگر مشغول اقدامات تروريستي در جهان است، به هر روي جنايات اين گروه در گوشه گوشه جهان همچنان در صدر اخبار رسانه ايست و اخبار جنايات صهيونيست ها به خبر دوم و يا حتي آخر رسانه ها تبديل شده، صهيونيست ها مي دانستند با رودر رو قرار دادن شيعه و سني حتي ممكن است در صفوف مجاهدان فلسطيني انشقاق ايجاد مي شود، كه ممكن است در ظاهر به توفيقاتي رسيده باشند.

اما همانگونه كه رهبر معظم انقلاب فرموده اند قضيه فلسطين و دشمني با صهيونيسم فراموش نخواهد شد و در صدرمشكلات مسلمانان است. يقينا اين ترفند نيز با لطف خداوند و هوشياري رسانه هاي مسلمان خصوصا رسانه هاي انقلابي خنثي و مقدمات آزادي قدس عزيز وفق بيانات ولي امر مسلمين در كمتر از بيست و پنج سال آينده فراهم خواهد گرديد.
 
کلمات کلیدی : اشكان حيدري
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.