توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495236
نوبخت: نباید از هیچ تلاشی برای پشتیبانی از دولت دوازدهم دریغ کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰
دبیرکل حزب اعتدال و توسعه گفت: اکنون که به لطف پروردگار و همت عالی ملت شریف ایران، مقدماتِ تشکیل دولت دوازدهم به ریاست جناب آقای دکتر روحانی فراهم شده است، امید داریم همه کمک کنند تا دولت آتی بتواند مستحکم‌تر از پیش، در اجرای برنامه‌های دکتر روحانی در همه زمینه‌ها اقدام کند.

به گزارش ایسنا، محمدباقر نوبخت، در جلسه شورای مرکزی این حزب، ضمن تقدیر از حضور پرشور ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به نقش‌آفرینی بسیار موثر اعضاء و هواداران حزب اعتدال و توسعه در تبیین و تشریح خدمات دولت یازدهم به‌ویژه در ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری اخیر تاکید کرد: این حزب همچنان از تمامی ظرفیت‌های خود در اقصی نقاط کشور برای تقویت گفتمان اعتدال استفاده خواهد کرد.

در ادامه این جلسه که با حضور اکثریت اعضای شورای مرکزی حزب برگزار شد، مرتضی بانک دبیر هیات اجرایی حزب اعتدال و توسعه با تاکید بر آن‌که تجربه سه دوره انتخابات ۹۲، ۹۴ و ۹۶ نشان داد که با انسجام و اتحاد می‌توان به نحو شایسته‌ای در راستای اهداف متعالی حزب حرکت کرد، گفت: باید قدردان زحمات یاران خود در حزب اعتدال و توسعه در خلق حماسه ۲۹ اردیبهشت باشیم.

به گفته بانک، همه اعضاء و هواداران حزب اعتدال و توسعه به حرکت در چارچوب اسناد بالادستی حزب از جمله مرامنامه و اساسنامه حزب متعهد بوده و برای ارتقای جایگاه این حزب از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

همچنین علی جنتی رییس ستاد انتخابات حزب طی سخنانی، با تقدیر از نقش‌آفرینی مطلوب همه احزاب و گروه‌های حامی دکتر روحانی از جمله اصلاح‌طلبان و اصولگرایان معتدل، حضور پررنگ اعضاء و هواداران حزب چه در قالب ستاد مرکزی دکتر روحانی و چه در قالب ستادهای انبوه حزب در اقصی نقاط کشور را نشانه بالندگی این حزب و اعتماد بخش قابل‌توجهی از بدنه اجتماعی به گفتمان اعتدال ارزیابی کرد.

وی اطمینان داد، ظرفیت‌های ایجاد شده در ایام انتخابات، همچنان و با قدرت در مسیر حمایت از دکتر روحانی و تحقق برنامه‌های ایشان خواهند بود.

در بخش پایانی این جلسه، معاون اطلاع‌رسانی و تبلیغات، معاون هماهنگی امور استان‌ها و رییس کانون نمایندگان حزب، گزارش‌های جداگانه‌ای از عملکرد حوزه خود با تاکید بر ایام انتخابات را به سمع اعضای شورای مرکزی حزب رساندند.
 
کلمات کلیدی : نوبخت، دولت دوازدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.