توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435539
ادامه حمله ترامپ به رسانه های آمریکا
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۰۵

تهران-ایرنا- دونالد ترامپ در ادامه انتقادهای خود از رسانه های آمریکایی این بار به شبکه « NBCNews » چند ساعت بعد از آن تاخت که گفت: رسانه ها باید از من عذرخواهی کنند.

به گزارش ایرنا، رئیس جمهوری منتخب آمریکا در توییتی نوشت: ان.بی.سی نیوز بد است اما برنامه زنده «یکشنبه شب» بدترین کار ان.بی.سی بود. خنده دار نیست، بازیگران وحشتناکی دارد و همیشه کار زننده می کند. واقعا تلویزیون بدی است.

اشاره ترامپ به برنامه طنز تلویزیون ان.بی.سی یکشنبه شب است که در آن اولین کنفرانس مطبوعاتی ترامپ را به سخره می گیرد و در بخشی از آن، اظهارات جنجالی وی در رودرویی با خبرنگار سی.ان.ان را دستمایه طنز می کند.

انتقاد رئیس جمهور منتخب آمریکا به رسانه های آمریکایی و نیز برخی مقامات این کشور در حالی ادامه می یابد که ترامپ کمتر از چهار روز به مراسم رسمی انتصاب خود به عنوان رئیس جمهوری آمریکا در توییتر نوشت: درباره آن مساله... آن مدیران اطلاعاتی اشتباه کردند و وقتی کسی اشتباه کند باید عذرخواهی کند؛ رسانه ها نیز باید عذرخواهی کنند.

اشاره او به مدیران اطلاعاتی نیز معطوف به تنش های اخیر بین ترامپ و سازمان های اطلاعاتی آمریکا بر سر موضوع ادعایی دخالت روس ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست.

جان برنان رئیس سازمان جاسوسی آمریکا روز یکشنبه به شبکه فاکس نیوز گفت: دونالد ترامپ حجم تهدید روسیه برای آمریکا را کامل درک نمی کند.
برنان افزود: گفته ها و توییت های رئیس جمهوری (ترامپ) به سود امنیت ملی آمریکا نیست.

جان برنان رئیس سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) روز یکشنبه به دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب این کشور در آستانه آغاز دوره زمامداری وی، به شدت هشدار داد که مراقب سخنانش باشد و روسیه را از اقدامات اخیرش تبرئه نکند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، برنان به شبکه «فاکس نیوز ساندی» گفت: بی تجربگی سیاسی، حافظ و مدافع منافع امنیتی ملی نیست. بنابراین هنگامی که وی سخن می گوید و یا واکنش نشان می دهد، باید اطمینان یابیم که عمق احتمالی پیامدها و تاثیرهای گفتار و رفتارش را بر ایالات متحده درک می کند.
برنان در حالی که تنها چند روز به برکناری وی از ریاست سیا هم زمان با آغاز دوره ریاست جمهوری ترامپ، باقی مانده است، افزود: در اینجا تنها مساله ترامپ مطرح نیست، بلکه ایالات متحده آمریکا مطرح است.

سازمان ها و نهادهای امنیتی آمریکا، مسکو را به مداخله در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا متهم کرده اند که ترامپ در آن بر هیلاری کلینتون رقیب دمکرات خود، پیروز شد.

در همین حال برخی رسانه های آمریکایی نیز گزارش داده اند که روس ها به برخی فایل های رسواکننده از دونالد ترامپ دست یافته اند.

مراسم سوگند ترامپ قرار است 20 ژانویه (اول بهمن) برگزار شود. وی از زمان کارزار انتخاباتی اش و حتی پس از پیروزی در انتخابات بارها گفته است از روابط گرمتر با روسیه استقبال می کند.
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۰۶:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۴:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۰۹:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ۲۲:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۴ ۱۳:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۰۹:۰۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۳:۵۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۰۹:۵۴
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۹:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۱:۵۰
 
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ+رسانه های آمریکا+ ان.بی.سی+ سی.ان.ان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.