نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499539
ورود کمیسیون امنیت ملی مجلس به حادثه تیراندازی کهریزک
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی تحولات منطقه با محوریت عراق و برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان در جلسه فردا (سه‌شنبه) این کمیسیون خبر داد و گفت که کمیته دفاعی کمیسیون گزارشی از حادثه تیراندازی در میدان تیر ارتش واقع در منطقه کهریزک تهران تهیه می کند.

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا در توضیح جلسه فوق العاده امروز صبح کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: در این جلسه موضوع تحولات منطقه به ویژه تحولات عراق همچون برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اهمیت بحث مقرر شد که کمیسیون فردا جلسه ویژه‌ای را برای بررسی تحولات عراق با حضور مسئولان وزارت خارجه برگزار کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین با اشاره به حادثه تیراندازی در میدان تیر ارتش واقع در منطقه کهریزک تهران  گفت که این موضوع در این جلسه مطرح شد و کمیته دفاعی مسئول بررسی و ارائه گزارش آن به کمیسیون شد.

نقوی حسینی همچنین گفت که در این جلسه جزئیات طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه مورد بررسی قرار گرفت و برخی از مواد آن به تصویب رسید ولی هنوز بررسی طرح به پایان نرسیده است.
 
کلمات کلیدی : کمیسیون امنیت ملی + تیراندازی + دستگیری + پادگان کهریزک
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۶ ۱۳:۱۰:۴۰
حتما می خوان برن اونجا هم سلفی بگیرن تا مشکل حل بشه (4508872) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۶ ۱۵:۰۶:۴۲
به زور ملتو میبرین سربازی همینه (4509090) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.