توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500031
سلطانی‌فر: می‌توانیم در المپیک 2020 در چند رشته جدید مدال‌آور باشیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۵
وزیر ورزش و جوانان گفت: تعامل و کار ما بر اساس ضوابط و مسائل قانونی است و باور من این است که با استفاده از ظرفیت همه دلسوزان و دست اندرکاران ورزش کشور در همه وزارت خانه ها و دستگاه های دولتی، می توان از امکانات موجود استفاده بهینه کرد و ضریب بهره وری را بالا برد.

به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی فر که به مناسبت روز خبرنگار به دیدار رئیس و کارکنان مرکز روابط عمومی و پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان رفته بود در گفت و گوی اختصاصی با این پایگاه در مورد انتخاب مجددش توسط دکتر روحانی رئیس جمهوری به عنوان وزیر ورزش و جوانان دولت دوازدهم صحبت کرد.

وزیر ورزش و جوانان در این باره گفت: خدمت کردن در دولتی که برخاسته از رای قاطع مردم در یک انتخابات حماسی است، افتخاری بزرگ محسوب می شود. این که انسان در موضع خدمتگزاری و باب الحوائجی مردم قرار می گیرد توفیق بزرگ و ارزشمندی است و امیدوارم در این راه سربلند باشیم. با همگرایی همه جانبه می توانیم گره های مختلف ورزش کشور را باز کنیم.

سلطانی فر در مورد برنامه های وزارت ورزش و جوانان در دولت دوازدهم گفت: همان طور که در این هشت ماه گذشته توفیق داشتیم در محورهای مختلف در جهت اصلاح امور قدم هایی را برداریم، ان شاء الله بتوانیم در چهار سال آینده نیز گره های مختلف ورزش کشور را با کمک همه همکاران وزارت، همچنین اعضای محترم دولت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رسانه های مختلف، پیشکسوتان، قهرمانان و همه دلسوزان عرصه ورزش باز کنیم.

وزیر ورزش و جوانان با بیان این که در حال حاضر ثبات و آرامش خوبی در عرصه ورزش کشور به وجود آمده، ادامه داد: تعامل و کار ما بر اساس ضوابط و مسائل قانونی است و باور من این است که با استفاده از ظرفیت همه دلسوزان و دست اندرکاران ورزش کشور در همه وزارت خانه ها و دستگاه های دولتی، می توان از امکانات موجود استفاده بهینه کرد و ضریب بهره وری را بالا برد.

سلطانی فر با تاکید بر توسعه ورزش همگانی و قهرمانی، اظهار داشت: باید در عرصه ورزش همگانی، گشایش بیشتری را برای حضور همه مردم فراهم کنیم و همچنین در عرصه ورزش قهرمانی بتوانیم دستاوردهای دولت یازدهم را در دولت دوازدهم توسعه دهیم.

وزیر ورزش و جوانان همچنین با تاکید بر توسعه ورزش بانوان، افزود: در بخش ورزش بانوان باید در همه ابعاد چه در بخش حضور بانوان در سمت های مدیریتی در ستاد و صف و چه در بخش حضور بانوان در مسابقات بین المللی قدم های اساسی تر و بیشتری برداریم.

وی همچنین به توسعه ورزش روستایی و عشایری و ورزش جانبازان و معلولین تاکید کرد و افزود: در همه این موضوعات برنامه های مفصلی را به مجلس شورای اسلامی ارائه کردم که ان شاءالله در جلساتی که در کمیسیون ها و فراکسیون های مجلس و همچنین مجامع مختلف استانی و تخصصی داریم بتوانیم با تشریح این برنامه ها و بحث و تبادل نظر با نمایندگان محترم به یک چارچوب مناسبی برای پیشرفت و توسعه ورزش کشور، سلامت جامعه و افزایش غرور ملی دست پیدا کنیم.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در خصوص رویدادهای مهم بین المللی ورزشی که پیش روی ورزش کشور است، توضیح داد: ما در کنار رویدادهای بین المللی که در رشته های مختلف به صورت عادی از جمله حضور در مسابقات آسیایی و جهانی داریم در دولت دوازدهم سه رویداد بزرگ و مهم پیش رو داریم. اولی جام جهانی فوتبال روسیه است که ما صعودی مقتدرانه، زودهنگام و تاریخی داشتیم و فرصت این را داریم که با بسیج امکانات و برگزاری اردوهای مختلف، بازی های تدارکاتی و پشتیبانی مناسب، بتوانیم حضور آبرومندی در جام جهانی داشته باشیم.

سلطانی فر ادامه داد: رویداد بعدی بازی های آسیایی 2018 اندونزی است که حدود 3 ماه بعد از جام جهانی برگزار می شود. از الان در حال برنامه ریزی برای حضور آبرومند در جاکارتا هستیم و در نهایت تمام توان خود را با همکاری فدراسیون های مختلف معطوف حضور مقتدرانه در المپیک 2020 ژاپن خواهیم کرد.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: امیدواریم به گونه ای برنامه ریزی شود که در المپیک علاوه بر 4 رشته ای که تا کنون در آن صاحب مدال شدیم بتوانیم در 2 الی 3 رشته دیگر هم مدال بگیریم چرا که معتقدیم پتانسیل آن وجود دارد. از همین الان جلساتی با روسای فدراسیون های مذکور، مدیران تیم های ملی و مسئولان کمیته ملی المپیک داشته ایم و به امید خدا در المپیک 2020، هم تعداد مدال ها و هم رشته های مدال آور ما افزایش خواهند داشت.

سلطانی فر در خصوص عدم صعود تیم فوتبال امید به المپیک در 44 سال اخیر گفت:‌ متاسفانه گره ای در کار تیم امید که در دو سه دوره اخیر امکانات خوبی هم در اختیارشان بوده افتاده است. فکر می کنیم به امید خدا با برنامه ریزی که انجام خواهد شد و رایزنی هایی که با فدراسیون فوتبال شده به گونه ای تدارک ببینیم که تیم المپیک ما در المپیک توکیو حاضر باشد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۲۳:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۲۳:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۶ ۱۸:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۸:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۲۰:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۲۰:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۸:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۰:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۹:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۱۰:۴۱
 
 
کلمات کلیدی : مسعود سلطانی‌فر+وزارت ورزش و جوانان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.