توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 395723
مضحک ترین گل سال به روایت تصویر
عکس العمل عجیب دروازه بان کره شمالی در دیدار با ازبکستان باعث شد مضحک ترین گل سال رقم بخورد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۴
 

به گزارش "ورزش سه"، گل دروازه بان تیم ملی نوجوانان ازبکستان به کره شمالی در جریان رقابت های نوجوانان قهرمانی آسیا یکی از کاندیداهای مضحک ترین گل سال خواهد بود.


دروازه بان ازبکستان با یک ضربه شروع مجدد توپ ساده ای را به زمین کره شمالی فرستاد تا اشتباه اول این دروازه بان را پایه گذاری کند. اشتباه اول دروازه بان کره شمالی در خروج از دروازه بود تا توپ به شکلی عجیب از بالای سر او عبور کند. دروازه بان کره شمالی بعد از آن برای کنترل توپ کار سختی پیش روی نداشت اما در حالی که فاصله زیادی تا توپ داشت به شکلی عجیب و غیر منتظره به سمت توپ شیرجه زد و البته طبیعی بود که با این شیرجه نخواهد توانست مانع از گل شدن توپ شود. لحظاتی بعد این دروازه بان در حالیکه باز هم شانسی برای جلوگیری گل شدن توپ نداشت به سمت توپ حرکت کرد . باز هم نتوانست توپ را مهار کند تا دروازه کره شمالی با اشتباهات مضحک او باز شود. کره شمالی با نتیجه سه بر یک در این دیدار بازنده شد.

 

 

 

 

 

 

 
کلمات کلیدی : کره شمالی+ازبکستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.