توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457823
تصاویر نشست زمین در منطقه «کیو» خرم‌آباد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۹
نشست زمین در منطقه کیو خرم‌آباد موجب انسداد مسیر شهرک جهادگران شد.
 
به گزارش مهر، نشست زمین در مسیر عبور کانال جمع آوری و هدایت آب های سطحی و زیر زمینی میدان کیو و چشمه های جنب صدا و سیما رخ داده است.

مدیر کل مدیریت بحران لرستان با بیان اینکه در پی این حادثه بلافاصله عوامل امدادی، شهرداری، مدیریت بحران، آب منطقه ای، آب و فاضلاب و پلیس راهنمایی و رانندگی به محل اعزام و نسبت به انسداد خیابان اقدام کردند، گفت: بعد از بررسی های به عمل آمده مشخص شد که این نشست زمین به علت فرسودگی کانالی بوده که حدود ۲۰ سال پیش برای جمع آوری و هدایت آب های سطحی احداث شده است.

رضا آریایی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه محدوده این نشست زمین ۵۰ متر طول دارد، تصریح کرد: کار سبک سازی بر روی کانال با استفاده از ماشین آلات لازم به صورت موقت انجام می شود.

آریایی با اشاره به اینکه شرکت آب منطقه ای در آن زمان مجری انجام این پروژه بوده است، افزود: در این راستا باید با به کار گیری مهندس مشاور از نزدیک بررسی های لازم برای اتخاذ راهکار برای رفع این مشکل اقدام شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر لاین میدان کیو به سمت شهرک جهادگران مسدود شده است، گفت: خوشبختانه با وجود ترافیک فراوانی که در این منطقه وجود داشته هیچ گونه صدمه جانی و مالی را نداشته ایم.

 
کلمات کلیدی : نشست زمین + منطقه لرستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.