توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439526
مشکل بیمه خبرنگاران رفع شد
تاریخ انتشار : جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۲
معاون حقوقی امور مجلس و استان‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مشکل اساسی بیمه خبرنگاران حل شد و پیگیری‌های ستادی آن ادامه دارد.

به گزارش مهر، سیدهادی‌حسینی پیش از ظهرجمعه در جمع خبرنگاران، اصحاب رسانه را یکی از مهم‌ترین عناصر توسعه دانست و اظهار داشت: اصحاب رسانه نقش بسیار مهمی در توسعه دارند و ممکن است ازنظر مالی ضعیف باشند اما به لحاظ عزت‌نفس از درجات متعالی بسیار بالایی برخوردار هستند.

معاون حقوقی امور مجلس و استان‌های وزیر ارشاد بابیان اینکه همواره چالش، یکی از عناصر توسعه است، عنوان کرد: در حوزه تولید مستمر و نوآوری‌های مکرر، همواره برای حل مسائل، چالش‌های جدید تولید می‌شود و در مقابل، توسعه شکل می‌گیرد.

وی مازندران را استانی توسعه‌نیافته دانست و افزود: فرهیختگی یکی از ارکان توسعه است و مازندران می‌تواند با تکیه‌بر آن به‌سوی توسعه‌یافتگی پیش رود.

معاون وزیر ارشاد از پالایش مجوزهای نشریات غیرفعال خبرداد و عنوان کرد: مجوزهای صادرشده بررسی و پیگیری خواهد شد تا نشریات پویا در این عرصه، فعالیت داشته باشند وبایستی با تقویت نشریات استانی و ارتباطات بیشتر، در جهت ملی کردن این نشریات، قدم برداریم.

حسینی در ادامه تأکید کرد: در وزارت ارشاد پیگیر امورات خبرنگاران ازجمله یارانه‌های نشریات خواهم بود.
 
کلمات کلیدی : بیمه خبرنگاران + فرهنگ و ارشاد اسلامی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.