توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 409628
زادمهر: با آمدن وزیر جدید تغییرات در پرسپولیس طبیعی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۰
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید با آمدن وزیر جدید ورزش و جوانان ایجاد تغییرات در باشگاه پرسپولیس طبیعی است.

به گزارش ایسنا، محمدرضا زادمهر در گفت‌وگویی، درباره انتخاب مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان، اظهار کرد: سلطانی‌فر، فردی آشنا به ورزش است که سابقه کاری در مدیریت ورزش را دارد. با توجه به این که او با رای اعتماد بالا از مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر ورزش و جوانان انتخاب شد، مطمئنا می‌تواند تاثیرات مثبتی در ورزش ایران داشته باشد. امیدوارم او بتواند برنامه‌هایی که تدوین کرده است را اجرایی کند.

وی درباره تغییرات احتمالی در باشگاه پرسپولیس هم، گفت‌: با توجه به آمدن وزیر جدید ورزش و جوانان تغییرات در باشگاه پرسپولیس طبیعی است. ما هم با این تغییرات مشکلی نداریم.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان درباره انتخاب ‌اسپانسر جدید برای البسه تیم هم گفت‌: هیات مدیره در مسائل کلی تصمیم گیری می‌کند و به ریز امور کاری ندارد. با توجه به قراردادی که امضا شده شاید شرکت قبلی نتوانسته کیفیت مدنظر باشگاه را تامین کند که ‌اسپانسر تغییر کرده است.
 
کلمات کلیدی : محمدرضا زادمهر + مسعود سلطانی فر + وزیر ورزش و جوانان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.