نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508592
تولید خودرو افزایش یافت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
مرداد ماه امسال تولید انواع خودرو در خودروسازان داخلی به طور میانگین ۲۲.۲ درصد افزایش یافت.

به گزارش ایسنا، در این مدت تولید انواع خودرو از ۱۱۷ هزار و ۵۰۴ دستگاه در مرداد ماه سال گذشته به ۱۴۳ هزار و ۶۴۴ دستگاه افزایش یافت.

تولید انواع سواری با افزایش ۲۴.۶ درصدی همراه بوده و از ۱۰۸ هزار و ۵۴۳ دستگاه در مرداد ماه ۱۳۹۵ به ۱۳۵ هزار و ۲۶۲ دستگاه رسید.

تولید انواع وانت اما ۱۰.۷ درصد افت داشته و از ۷۶۰۲ دستگاه در مرداد ماه سال گذشته به ۶۷۸۷ دستگاه کاهش یافت.

مرداد ماه امسال تولید انواع ون اما ۴۱۸.۲ درصد افزایش یافته و از ۱۱ دستگاه در مرداد ماه ۱۳۹۵ به ۵۷ دستگاه افزایش یافت.

تولید انواع مینی‌بوس و میدل‌باس با کاهش ۱.۲ درصدی همراه بوده و از ۸۳ دستگاه در مرداد ماه سال گذشته به ۸۲ دستگاه کاهش یافت.

در این مدت تولید انواع اتوبوس ۱۹۶.۲ درصد رشد داشته و از ۵۳ دستگاه در مرداد ماه ۱۳۹۵ به ۱۵۷ دستگاه افزایش یافت.

تولید انواع کامیونت، کامیون و کشنده نیز ۷.۲ درصد افزایش یافته و از ۱۲۱۲ دستگاه در مرداد ماه سال گذشته به ۱۲۹۹ دستگاه رسید.
 
کلمات کلیدی : خودرو + صنعت خودروسازی + تولید خودرو
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۵:۰۷:۰۳
برای چه این مقدار تولید میکنیم؟؟. ما که هیچ مزیتی نداریم و بعد از 50 سال مونتاژکاری هنوز اتومبیل ساز نشده ایم. اینهمه تولید که فقط خیابانها را تبدیل به پارکینگ کرده است چه نفعی برای ما دارد را نمیدانیم. اما میدانیم سود هنگفتی را نصیب کشورهای فرانسه و چین میکند. به جای توسعه صنعتی که ما هیچ مزیت نسبی درآن نداریم باید در صنایعی مانند نساجی و پوشاک و تولیدات از صنایع پتروشیمیایی و امثالهم کار کرد. با تولید یا بهتر بگویم مونتاژ و سرهم بندی اتومبیل های بی کیفیت و فروش آن در داخل کشورو به مردم خودمان، بواقع خود را آلت دست قدرت های استعماری کرده ایم. (4547099) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.