توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446104
یوتیوب برنامه کودک اختصاصی پخش می‌کند
بخش دانش و فناوری الف،27 بهمن95
گوگل قصد دارد برنامه های تلویزیونی ویژه کودکان تولید کند و این برنامه ها را از طریق سایت به اشتراک گذاری ویدئوی یوتیوب پخش کرده و در دسترس علاقمندان قرار دهد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۴
به گزارش خبرگزاری فارس، قرار است چهار مجموعه تلویزیونی ویژه کودکان برای پخش از طریق یوتیوب آماده شود. این کار از دو ماه دیگر و از اوایل بهار آغاز می شود و برنامه های یادشده از طریق سرویس YouTube Red در دسترس هستند.

این سرویس فاقد آگهی های تبلیغاتی است و استفاده از آن مستلزم پرداخت حق اشتراک 10 دلاری ماهانه خواهد بود. کاربران این سرویس از سال 2015 هم به محتوای اختصاصی دسترسی دارند. برنامه های تلویزیونی ویژه کودکان یوتیوب شامل چند سریال کارتونی و یک شوی تلویزیونی است.

یوتیوب از دو سال قبل نسخه ای از برنامه موبایلی خود را برای استفاده کودکان موسوم به YouTube Kids عرضه کرده بود که ویدیوهای آن تاکنون بیش از 30 میلیارد بازدید داشته است. تعداد کاربران هفتگی این خدمات در هفته هشت میلیون نفر هستند.

یوتیوب از سال 2016 به تولید محتوای ویدئویی اختصاصی روی آورده که البته از طریق سرویس YouTube Red در دسترس است.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+یوتیوب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.