توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 295508
«شامر» و «کاردین» با طرح جدید جمهوری‌خواهان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۳
دو تن از سناتورهای دموکرات که با برجام مخالفت کرده بودند، اعلام کردند که با طرح جدید جمهوری خواهان در زمینه رفع تحریم‌های ایران را رد کردند.

به گزارش فارس، «چاک شامر» و «بن کاردین» دو سناتور دموکرات آمریکایی که پیش از این مخالفت خود با برجام را اعلام کرده بودند، اعلام کردند که حاضر نیستند به طرح جدید جمهوری خواهان در زمینه رفع تحریم‌های ایران رای بدهند.

در پی شکست جمهوری‌خواهان در کنگره، سناتور «میچ مک‌کانل» رهبر اکثریت مجلس سنا در صحن این نهاد آمریکایی اعلام کرد در حال ارائه طرحی جدید است که هر گونه اقدام در زمینه رفع تحریم‌های ایران را به شناسایی رژیم صهیونیستی منوط می‌کند.

بامداد دیروز دموکرات‌های مجلس سنای آمریکا برای دومین بار از رأی‌گیری درباره طرحی که خواستار رد توافق هسته‌ای ایران در کنگره آمریکا است،‌با استفاده از قانون «فیلی‌باستر» جلوگیری کردند. دموکرات‌ها ضمن مخالفت با طرح جدید جمهوری خواهان در زمینه رفع تحریم‌های ایران، آنرا طرحی بی‌ربط به توافق هسته‌ای ایران دانستند.

شامر و کاردین در شرایطی که پیش از این مخالفت خود با برجام را اعلام کرده بودند و در دو جلسه گذشته سنا برخلاف دیگر سناتورهای دموکرات از رد توافق هسته‌ای ایران در کنگره آمریکا حمایت کرده بودند.
 
کلمات کلیدی : جمهوری خواهان، دموکرات ها، هسته ای
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.