توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 321102
اقدام دور از آداب دیپلمات اسرائیلی در سنگاپور + تصاویر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۲۷
اقدام دور از ادب دیپلمات ارشد رژیم صهیونیستی در سنگاپور موجب شد سفارت اسرائیل مجبور به عذر خواهی رسمی شود.

به گزارش فارس، یک دیپلمات بلندپایه سفارت رژیم اسرائیل در سنگاپور در اقدامی دور از عرف دیپلماتیک از پرچم کشور سنگاپور به عنوان رومیزی استفاده کرد.

به نوشته وبگاه «چنل نیوز اژیا» اقدام دیپلمات ارشد اسرائیلی موجب شد تا سفارت این رژیم در سنگاپور از مقام‌های این کشور عذر خواهی کند و با صدور بیانیه‌ای رسمی از اعمال اقدام‌های انضباطی علیه دیپلمات خود سخن گوید. براساس این گزارش، دیپلمات ارشد سفارت رژیم اسرائیل روز یکشنبه هفته جاری در یک مهمانی از پرچم سنگاپور به عنوان رومیزی استفاده کرد.

 

تصاویر این رویداد کم سابقه در عرف دیپلماتیک روز دوشنبه در یک وبگاه سنگاپوری انتشار یافت و در آن‌ها دیپلمات اسرائیلی نیمه عریان در حالی که روی پرچم کشور محل اقامت خود یک عینک آفتابی و چند بطری گذاشته بود، مشاهده شد.

این مکان (ساختمان‌های مجتمع لول‌کاندو) ظاهرا محل برگزاری مهمانی بوده که سفیر اسرائیل نیز در آن‌جا حاضر بوده است.

این گزارش می‌افزاید ،به دنبال این جریان سفیر اسرائیل به وزارت خارجه سنگاپور فرا خوانده شده و مراتب اعتراض این کشور به مقام صهیونیستی تسلیم شد.

 
کلمات کلیدی : اسرائیل، سنگاپور
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.