توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497405
۲ سال تبعید؛ مجازات مرد آزارگر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۵
 مردی که با کشاندن دختری جوان به خانه‌اش او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، از سوی دادگاه به تبعید و شلاق محکوم شد. اولين برگ از اين پرونده شكوائيه دختري 27ساله بود كه مدتي قبل تكميل شد. او ادعا كرد مرد جواني كه با او طرح دوستي ريخته بود وي را به خانه‌اش كشانده و مورد آزار و اذيت قرار داده است. به همين دليل مرد جوان به اتهام تجاوز به عنف بازداشت شد. او ادعا مي‌كرد بي گناه است اما گزارش پزشكي قانوني نشان مي‌داد شاكي مورد آزار و اذيت قرار گرفته است.

همشهری: در اين شرايط وي صبح ديروز در شعبه پنجم دادگاه كيفري محاكمه شد. در اين جلسه كه به رياست قاضي بابايي و با حضور قاضي توليت برگزار شد، دختر جوان بار ديگر ادعايش را مطرح كرد و گفت: متهم من را به بهانه خوردن ناهار به خانه‌اش برد اما به زور مرا مورد آزار و اذيت قرار داد. در ادامه متهم كه 38ساله است گفت:

من بي گناهم شاكي را براي طراحي دكوراسيون به خانه‌ام بردم. اين ادعا در حالي مطرح شد كه شاكي سررشته‌اي از طراحي دكوراسيون ندارد. در اين شرايط ختم جلسه اعلام شد. با اينكه اتهام تجاوز به عنف محرز نشد اما هيأت قضايي مرد جوان را به اتهام زنا به 2سال تبعيد به شهرستاني دورافتاده و تحمل 100ضربه شلاق محكوم كردند.
 
کلمات کلیدی : تجاوز، تعرض، تبعید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.