توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 383302
زنگنه تهدید به استیضاح شد
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱
حجت‌الاسلام موسوی‌لارگانی گفت: اگر الگوی قراردادهای جدید نفتی اصلاح نشود، ناچار به استیضاح وزیر نفت هستیم.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع قراردادهای جدید نفتی، اظهار کرد: در این باره ضمن اینکه جلساتی با کارشناسان برگزار شد، نامه‌ای هم با امضای تعداد کثیری از نمایندگان به هیئت رئیسه تقدیم کردیم.

وی با بیان اینکه قراردادهای جدید نفتی موجب خدشه‌دار شدن آبروی نظام می‌شود، افزود: نباید اجازه داد این قراردادها با شرکتهای استعمارگر و وابسته به استکبار منعقد شود، چرا که استقلال کشور ما را زیر سؤال می‌برد.

نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با خطاب قرار دادن دولت، تصریح کرد: در مرتبه اول از وزیر نفت خواسته شده تا سریعاً این قراردادها لغو شود، چون به نفع کشور و ملت نیست که این قرارداد ادامه پیدا کند. اگر دولت توجهی به این درخواست نمی‌کند، نمایندگان از ابزارهای دیگر خود برای لغو این قرارداد استفاده می‌کنند.

وی تأکید کرد: البته نمایندگان ملت بدنبال این هستند که موضوع قراردادهای جدید نفتی با تعامل حل و فصل شود اما اگر وزیر نفت دولت به هشدارها توجه نکند، مطمئن باشید حتماً وارد بحث استیضاح وی خواهیم شد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۹:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۰:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۷ ۰۷:۲۵
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۳:۰۳
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۷ ۱۶:۲۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۱۰:۲۶
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۱۲:۴۱
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۰ ۱۵:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۷:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۵/۱۸ ۱۶:۱۵
 
 
کلمات کلیدی : زنگنه+قراردادهای نفتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.