نظر منتشر شده
۲۰۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469901
روحانی باز هم مردم را از رقبا ترساند؛
می‌خواهند در پیاده‌روها دیوار بکشند، من اینها را می‌شناسم
بخش سیاسی الف، 18 اردیبهشت 96
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
روحانی درجمع هواداران خود در همدان تصریح کرد: ما امده ایم به بداخلاقی ها پایان دهیم، آمده‌ایم تا به خشونت طلبان و افراطیون پایان دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی پیش از ظهر امروز در سالن ابن سینای همدان اظهار کرد:درود و سلام من بر مردم دیار کهن همدان. سلام و درود بر مردم شهرستان ملایر، نهاوند، تویسرکان، بهار، کبودرآهنگ و... .

وی ادامه داد: ما
آن روزی که 750 میلیارد پول نفت در دست تان بوده است، برای مردم ایران چه کردید؟ چه شده است که سخنگوی یک نهاد در این دو سه هفته سیاه نمایی دولت را یاد گرفته است؟ اجازه نمی دهم خانه ای که باید خانه عدالت باشد به خانه اتهام و دروغ تبدیل شود. البته شما نمی خواهید روحانی این مسیر را ادامه دهد.
در انتخابات آمده ایم تا به بداخلاقی پایان بدهیم و به خشونت ورزان و افراطیون بگوییم دوره شما تمام شده است. شما هشت سال در این کشور بودید و مردم دیدند که در این کشور چه کردید.

روحانی گفت: ما دنبال آزادی هستیم و حتی در سالن سخنرانی مان بداخلاق ها را راه می دهیم. اینجا روزی است که باید برای روزهای آینده تصمیم بگیریم. منطق شما ممنوع کردن است و چیز دیگری ندارید. منطق شما هوچی بازی است و چیز دیگری ندارید.

وی همچنین گفت: جوانان غیور ما راه آزادی را انتخاب کرده اند، شما در طول این چهار سال در همه جلسات آمدید تا همه شبکه های اجتماعی را ببندید. شما در مسیر پیشرفت و آزادی جوانان ما نخواهید بود.

رئیس دولت یازدهم اظهار کرد: مردم ما امروز در همدان شاهد بودند که یک و نیم برابر ده سال قبل برای همدان تلاش کردیم.علی رغم خواست دلواپسان که از افتتاح بدشان می آید، امروز راه آهن همدان افتتاح شد. یک ماه دیگر هم راه آهن کرمانشاه افتتاح می شود و ماه بعد راه آهن ارومیه افتتاح می شود و ماه بعدش راه آهن رشت و ماه بعدش راه آهن تبریز.

وی در همین راستا افزود:دولت یازدهم دولت اتصال ایران به جهانیان است. امروز می بینید که در چند ماه 5 استان به راه آهن سراسری متصل می‌شود. این دولت مصمم است که به زودی سازمان ملی جوانان را افتتاح کند.

وی سپس گفت:من از شما سوال می کنم چه شده است که برای عده ای از کاسبان تحریم غصه ایجاد شده است؟ هر چقدر ناراحت و غصه دار باشید بدانید که این مردم 12 روز دیگر پاسخ شما را خواهند داد.

روحانی با بیان اینکه ملت ما در انتخابات خرداد 92 اعلام کرد خشونت را قبول ندارد، خاطرنشان کرد: ملت ما خرداد 92 اعلام کرد که راه حصر و انزوای ایران را نمی پذیرد. ملت ایران یکبار دیگر هم
من از شما سوال می کنم چه شده است که برای عده ای از کاسبان تحریم غصه ایجاد شده است؟ هر چقدر ناراحت و غصه دار باشید بدانید که این مردم 12 روز دیگر پاسخ شما را خواهند داد.
اعلام کرد که مسیرش مسیر آزادی است و آن اسفند 94 بود. اردیبهشت 96 هم یکبار دیگر مردم ایران اعلام می کنند آنهایی که در طول 38 سال فقط اعدام و زندان بلد بودند، را قبول ندارند.

وی ادامه داد:من به همه دوستان و همه آنهایی که این روزها از پول بیت المال و پولی که بخاطر امنیت به آنها داده شده است ، به روستاها و شهرها می روند تا مردم را ناامید کنند می پرسم چه چیزی موحب هراس شما شده است؟ اگر این ملت هم پیروز شود شما هم پیروز خواهید بود. اگر این ملت پیروز شود، آن وقت در سفره‌تان نانی را خواهید خورد که حاصل دسترنج کشاورز ایرانی است.

روحانی یاداور شد:آن روزی که 750 میلیارد پول نفت در دست تان بوده است، برای مردم ایران چه کردید؟ چه شده است که سخنگوی یک نهاد در این دو سه هفته سیاه نمایی دولت را یاد گرفته است؟ اجازه نمی دهم خانه ای که باید خانه عدالت باشد به خانه اتهام و دروغ تبدیل شود. البته شما نمی خواهید روحانی این مسیر را ادامه دهد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد:12 روز دیگر باید راه مان را به جهانیان یکبار دیگر اعلام کنیم. ما انحصارگرایان را نمی خواهیم. ما آنهایی که پشت میز نشسته اند و حکم صادر کرده اند، نمی خواهیم.
ما دنبال آزادی هستیم و حتی در سالن سخنرانی مان بداخلاق ها را راه می دهیم. اینجا روزی است که باید برای روزهای آینده تصمیم بگیریم. منطق شما ممنوع کردن است و چیز دیگری ندارید. منطق شما هوچی بازی است و چیز دیگری ندارید.
راه ما مشخص است. راه ما همزیستی مسالمت آمیز میان اقوام ایرانی است. ما نمی گذاریم درصد درست کنید. ما ملت صد در صدی هستیم. ملت ایران با حقوق شهروندی واحد راه مان را ادامه می دهیم.

رئیس دولت یازدهم با بیان اینکه "من از همه شما می خواهم که 29 اردیبهشت که روز حماسه ماست ، همه به پای صندوق بروید" گفت: به پای صندوق رای بروید، اما تنها نروید .هر نفر به همراه 11 نفر دیگر به صندوق بروید یعنی 12 نفره به پای صندوق آرا بروید. همه آنهایی که می خواهند ناامنی را به کشور بازگرداند و می خواهند آرامش منطقه را برهم بزنند، بدانند ما برای آرامش و امنیت و پیشرفت ایران عزیز به پای صندوق رای خواهیم رفت.

وی با بیان اینکه"ما برای پیشرفت و اشتغال زنان به پای صندوق رای خواهیم رفت" خاطرنشان کرد:آنها در هشت سال 860 هزار خانم را بیکار کردند اما در دولت یازدهم 750 هزار بانو سرکار رفتند. اگر شما جوانان در خانه بنشینید، بدانید که در پیاده رو های ما هم دیوار خواهد بود. شما آنها را نمی شناسید من آنها را می شناسم. آنها روزی در جلسه ای تصمیم گرفتند که در تهران و در پیاده رو دیوار بکشند. آنها می خواستند پیاده رو زنانه و مردانه ایجاد کنند، همانطور که در محل کارشان بخشنامه تفکیک جنسیتی را ایجاد کردند.

روحانی خاطرنشان کرد: ما باید برای اشتغال جوانان قدم برداریم، اما نه با حرف. آن کسی می تواند برای اشتغال حرف بزند که در سال
"من از همه شما می خواهم که 29 اردیبهشت که روز حماسه ماست ، همه به پای صندوق بروید" گفت: به پای صندوق رای بروید، اما تنها نروید .هر نفر به همراه 11 نفر دیگر به صندوق بروید یعنی 12 نفره به پای صندوق آرا بروید.
95، 650 هزار اشتغال ایجاد کرد. دولت در بهمن 95 طرح کارورزی و اشتغال آنها را تصویب کرده است، ولی عده ای همان طرح را به صورت ناقص به مردم وعده می دهند.

وی ادامه داد:طرح کاروزی برای جوانان را ما در برنامه ششم اعلام کردیم که به صورت متوسط 955 هزار شغل برای جوانان درست خواهیم کرد. عدد شغل محاسبه شده و کارشناسی شده و در هزاران جلسه بررسی شده و در قالب لایحه به مجلس داده شده است، چرا گفتیم 955 هزار نفر و نه یک میلیون. این بخاطر محاسبات کارشناسی ما بود. این عدد مصوب برنامه ششم در مجلس و با پیشنهاد دولت است.

رئیس دولت یازدهم تصریح کرد:من از شما می پرسم آیا می خواهیم مظلومیت ها در این کشور ادامه یابد؟ آیا می خواهیم باز چهره هایی که مرحوم هاشمی را مخدودش کردند به کارشان ادامه دهند؟ آیا می خواهیم جامعه ما از بیانات خاتمی عزیز استفاده نکند.

وی تاکید کرد:چرا عزیزان و چهره های عزیز ما و آنهایی را که به ملت خدمت کردند و گفتگوی میان ملت ها را به ارمغان آوردند و آنها را چهره واقعی ایران را به دنیا نشان دادند، خانه نشین می کنید؟ با چه قانونی؟

روحانی در همین راستا وعده داد:ما 29 اردیبهشت پای صندوق می رویم تا بزرگان مان را به جامعه برگردانیم. ما 29 اردیببهشت به صندوق می رویم تا شرایط امنیتی به دانشگاه بازنگردد. ما نمی خواهیم 16 آذر سخنرانی در دانشگاه ممنوع
در یک منبع مشترک کشور همسایه دو برابر ما گاز را برداشت می کرد. در زمستان از همسایه گاز خواستیم بخریم و آنها 9 برابر قیمت گاز را به ما فروختند. همان همسایه مجددا گاز را قطع کرد ولی دید ما احوالی ازشان نمی پرسیم و بعد از 15 روز مجددا گاز را وصل کردند. ما عزت را در عمل و نه در شعار می خواهیم.
باشد.

وی افزود:ما نمی خواهیم بازار صادرات کشورمان را به دیگران بسپاریم. نفت صادراتی شما راچه کسانی گرفته بودند؟ یک میلیون بشکه صادراتی نفت شما را چه کسانی گرفتند؟ آیا در اختیار گذاشتن بازار صادراتی ملت ایران به دیگران افتخار دارد؟ شما به کشورهای همسایه خیلی کمک کردید. آنها دلشان می خواهد شما مجددا برگردید. چون کشتیرانی ما تحریم بود کشتی ما باید به کشورهای همسایه می رفت و ما با لنج کالاهای مان را به ایران می‌آوردیم. برای هر کانیتنر باید 700 دلار اضافه تر می دادیم. با اجازه چه کسی شعار دادید. خواستید از یک تکه تاریخی سخنرانی کردید ولی همان تکه تاریخی سه بار علیه فلسطین در سازمان ملل قطعنامه گرفتید.

این کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همچنین گفت:ما در 29 اردیبهشت از منافع ملت ایران و قدرت واقعی ایران سخن می گوییم و می خواهیم بگوییم کشور ما باید صادر کننده بنزین و گازوئیل باشد. شما بنزین و هم گازوئیل را از خارج وارد می کردید ولی این دولت مردم را به خودکفایی رساند. ما امروز صادرکننده گازوئیل هستیم ولی به زودی در بنزین خودکفا شده و آن را صادر خواهیم کرد.

وی گفت:در یک منبع مشترک کشور همسایه دو برابر ما گاز را برداشت می کرد. در زمستان از همسایه گاز خواستیم بخریم و آنها 9 برابر قیمت گاز را به ما فروختند. همان همسایه مجددا گاز را قطع کرد ولی دید ما احوالی ازشان نمی پرسیم و بعد از 15 روز مجددا گاز را وصل کردند. ما عزت را در عمل و نه در شعار می خواهیم.مردم عزیز 29 اردیبهشت بداخلاق ها را مایوس کنید و آزادی بیشتر ملت ایران را رقم بزنید و دانشگاه ها را آزادتر کنیم و دروغ را در این کشور ریشه کن کنیم و اخلاق را به این کشور برگردانیم.

وی در پایان همانند دیگر سخنرانی های انتخاباتی اش گفت: دوباره برای ایران خواهیم آمد.
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۲:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۹:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۹:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۸:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۸:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۱۰:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۲۰:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۸:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۳:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۹:۰۲
 
 
کلمات کلیدی : روحانی+انتخابات ۹۶+انتخابات ریاست جمهوری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۲:۴۱:۰۶
روحانی (4325478) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۳:۲۷:۴۷
تهدید شده شیوه رای آوری (4325708) (alef-3)
 
معتدل
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۱۰:۰۸
دوباره روحانی
دوباره رکود
دوباره وزرای میلیاردی تاجر
دوباره بیکاری
دوباره چهار سال خواب سنگین
من خداییش دوره قبل به روحانی رای دادم از خدا طلب مغفرت می کنم بخاطر همه کسانی که امیدشون ناامید شد (4325897) (alef-13)
 
م.ص
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۴۱:۱۱
درست تشخیص دادی؛ نه قاطع مردم به روحانی؛نه به دولت رکود و بیکاری؛نه به بی تدبیری ...... (4326032) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۲۰:۵۷
خوبه یک جوری می گید رکود انگار سال 92 سویس بود ایران!
داداش تانزانیا هم 92 از ما بهتر بود! (4326183) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۵۵:۵۰
گزارش بانک جهانی ببین (4327140) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۲:۴۶:۵۷
الان از گواتمالا بدتر شدیم برادر. (4329211) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۲۶:۵۵
دوباره ایران (4326203) (alef-13)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۳۴:۴۲
این حرف امروز روحانی مرا یاد سال 84 می اندازد ... آن سال هم گفتند اگر احمدی نژاد رای بیاورد در پیاده رو دیوار میکشد ! آنقدر از این دروغ ها گفتند که مردم را بترسانند ! اما افاقه نکرد و مردم یک "نه" بزرگ به انها گفت ...

حالا باز هم کارنامه خالی روحانی او را مجبور کرده فضا را سیاسی کند و با این دروغها مردم را علیه رقبایش تحریک کند ... اما ان شاءالله مردم فریب نمیخورند و تودهنی محکمی به دولت میلیاردر خواهند زد . (4327055) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۱۶:۵۱
مگر تفکیک جنسیتی نکرد در دانشگاه می خواستی تیغه بکشه؟ (4327194) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۰:۴۳:۵۷
مگر نشد؟حتما از قبل حمایت از احمدی به نوایی رسیده ای (4327785) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۷:۵۵:۴۶
حداقل ابتکار به خرج میداد یه چیز جدید میگفت! دیوار تکراری بود که (4328178) (alef-3)
 
سعید
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۸:۳۹:۱۰
احمدی نژاد دیوار رو دور مملکت کشید.. از دیوار تو پیاده رو بدتر بود! (4330441) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۳۱:۱۳
بله باور کردیم.شما حتما به روحانی رای داده بودی.هه... (4326216) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۶:۳۳:۳۶
دور قبل به جليلي راي دادي برادر من، خاطرت نيست (4326430) (alef-13)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۶:۴۲:۴۷
انشا الله خدا توبه شما را قبول کند و با آقایان ریسی و یا قالیباف همنشین گرداند (4326462) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۶:۵۱:۱۸
انصاف رو در زندگی همیشه رعایت کن اگر دلیلی که به روحانی رای دادی رو به خاطر بیاری کامنت فوق رو نمیذاشتی هر چند در اینکه به روحانی رای دادی هم شک دارم ولی رکود و بیکاری قبل این دولت وجود داشته الان هم بهترین کار ممکن کنترل تورم هست (4326482) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۰۳:۳۳
دولت روحانی یعنی حرف حرف حرف و ترساندن مردم از رقیب (4326921) (alef-13)
 
همت یار
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۴:۰۰:۰۸
رقیب هم برنامه ندارد و فقط وعده های پوپولیستی و شاخ دار میدهد و البته مردم را هم از دولت میترساند . برای مثال محسن رضایی عضو جمنا : ادامه دولت روحانی ، ایران را به سودان دوم تبدیل میکند ! (4327964) (alef-3)
 
بهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۶:۵۲:۱۴
اره بازم روحانی
خدایی روحانی راست گفته شما جمعیت هوچی باز هستی
آخ رشد اقتصاد از منفی ۶ به مثبت ۸ رسیده یا به قول دوستانتان بدون نفت به مثبت ۳
تورم از ۴۳ به تک رقمی کاهش پیدا کرده
مثلا تو این چهار سال غیر از روحانی کسی دیگر بود معجزه میکرد
اخه ماه وزیر کشور یا معاون اول دولت قبلی رو یادتان رفته
کجای میلیارد بودن آگه قانونی باشه بده.چرا یکی که به هر دلیل (نخواستن،نتوانستن،یا هر دلیل دیگر)پولدار نیست بقیه هم نباید پولدار باشند.چرا عوضی که ما خودمان را بکشیم بالا البته از راه درست،میخواهیم دیگران را بکشیم پایین.نکنه میخوایی یکی با کاپشن بیاد و ادا بازی در بیاره و مملکت رو به باد بده.چرا اینقدر شماها ظاهر بین هستند.
در ضمن آقای راستگو و مدعی راستی شما به هیچ وجه در دوره ی قبلی به روحانی رای ندادی چون امثال شما آگه خیلی دیگه نمیخواستن به جلیلی رای بدن به همون قالیباف رای میدادن. (4326488) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۰۵:۱۳
من به روحانی رای نمیدم و نخواهم داد . دارم میبینم چه وضعی دارن فقرا ....بخدا اگر این یارانه نبود مردم میمردن . خدا خیر بده به احمدی نژاد که این کارو کرد (4326930) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۳۷:۴۰
اصلا هدف یازانه چه بود؟ یک چیز دزست کردن برا رای جمه کردن (4327240) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۰:۳۰:۵۴
یارانه ۴۵ تومان گاز شده ۱۰۰ برابر اخه تو سواد داری (4328641) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۱۳:۲۸
خیلی سر و صدا نکن، بذار آهسته در گوشی بهت بگم 4 ساله روحانی این حرف های تکراری را میزند،شما هم که از خودتان فکری ندارید شده اید بلندگو و بوق کور متعصب روحانی، بابا مردم هم چشم دارند هم عقل دارند هم عاطفه و احساس دارند، پول ها روحانی به مدیران نجومی و رانتخوارها میده، سخنرانی و شعار توخالی اش نصیب ملت ، میشه مردم یکبار گول خوردند، 4 است منتظرند، 29 اردیبهشت بیاد که مهر پایان را روی روحانی بزنند ،خودت را خسته نکن !!!!!
مردم از حمایت شما از روحانی فقط تنفرشان بیشتر می شود. (4326962) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۰:۴۵:۳۶
کاش روحانی ملاحظه نکند و اسرار مگو را بگوید تا شما بفهمید مملکت کجا بوده و کجا رسیده (4327786) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۸:۲۷:۵۵
عجب بااخلاق هستي آقاي روحاني!!! (4328273) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۵۰:۱۵
بعد از این که در مناظره دوم ، دو قطبی جنگ / صلح جواب نداد، دوقطبی اجتماعی و حتی مذهبی را در دستور کار قرار داده اند. (4326685) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۵۳:۳۱
فعلا که ما فقط یک دیوار جلو خودمان می بینیم.
یکطرف وزرای کاسب و تاجر و ذخایر نظام، یکطرف هم سفره های خالی مردم. (4326693) (alef-13)
 
China
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۴۰:۰۳
حرف های تکراری 20 سال و 12 سال پیش در مورد ناطق و احمدی نژاد. (4326848) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۴۳:۴۰
درور بر روحانی
رای ما فقط روحانی (4326860) (alef-13)
 
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۴۸:۲۰
ماشالله بالاخره دست جمعی الف رو پیدا کردیند و همه با هم رای میدید!!!! (4326875) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۵۲:۱۳
اگر این کامنت سانسور ننشه و به اطلاع شما برسه باید بگم شما مشخصه رای ندادی و مشخصه که هنوز در خوابی مثل الف که تمام کامنتها رو هنوز سانسور میکنه بعد به دیگران گیر میده میگه چرا شفافیت ندارید! یادتون رفته قالیباف حضور زنان رو در شهراداری برای خیلی از شغلها ممنون کرده بود؟ دولت رحانی کامل نیست ولی هزار مرتبه بهتر از این اقایونه (4326882) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۵۲:۵۷
عموم مردم از این حاشیه سازی ها بیزارند. فقط به درد تیتر ۱ روزنامه ها و سایت های زنجیری می خورد. (4326885) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۵۷:۱۶
ما هم شما رو بهتر از خود شما شناختیم آقای محترم (4326899) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۱۴:۱۳
منم خداییش چهار سال قبل به روحانی رای ندادم منتها این بار احتمالن به ایشون رای میدم... (4326966) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۲۸:۱۵
دوباره جریان احمدی نژاد؟
دوباره تورم؟
دوباره فسادهای چندهزار میلیاردی؟
دوباره بیکاری؟
دوباره نابودی تولید؟
دوباره فضای امنیتی؟
دوباره تنش با دنیا؟ (4327028) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۳۶:۲۶
حرفاي تکراري نزن. موضوع پياده رو مال 84بود ديگه خريدار نداره (4326001) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۴۴:۳۰
توی این چهار سال یکبار با خاتمی عکس میگرفتی اگر مخالف ممنوع التصویری بودی. (4326251) (alef-13)
 
اسماعیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۴۳:۵۴
سلام جناب روحانی
من و شما دانشگاهی هستیم تو دانشگاه به ما یاد دادن قبل از اینکه حرفی بزنیم سند رو کنیم وگرنه حرف زدن که کنتور نمی ندازه
من از شما که دکترای حقوق هستین میخوام دقیقا مشخص کنین که این جلسه که می فرمایین کجا بوده؟تاریخش کی بوده دقیقا؟چه کسانی تو اون بودن؟آیا از کاندیداهای حاضر هم کسی بوده؟و در صورتیکه شماهم تو اون جلسه بودین رای و نظر شما چی بوده؟ (4326661) (alef-13)
 
مهندس بيکار
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۴۷:۰۰
امروز دکتر حسن روحانی گفته است که رقبای او پس از پیروزی پیاده روها را دیوار مردانه زنانه خواهند کشید و ظاهرا دوست دارد مردم ایران را از چیزهایی مثل دیوار کشی بترساند. گمان می کنم دلایل واقعی تری برای ترسیدن از آینده وجود دارد:
1- قریب به 1300 هزار میلیارد تومان نقدینگی که نیمی از آن در همین سه سال خلق شده( با سرعتی بیش از دولت قبل هم در پایه پولی و هم در نقدینگی کل) که جنبیدن 10 درصد از آن همه ایران را خواهد برد.
2-هزار هزار میلیارد تومان دارایی منجمد بانکی که بسته به سناریو های مختلف تورم خیلی بالا، بحران نقدینگی، یا تداوم بحران نرخ بهره بالا را رقم خواهد زد و قفل شدگی آن تا حد زیادی معلول سیاست اعتباری سه سال گذشته است.
3- 150هزار میلیارد تومان بدهی بانکی دولت که 75 هزار میلیارد تومان آن یکسره مربوط به دولت جدید است و از این بدهی جدید فقط 28 درصد آن مربوط به بهره بدهی دولت قبل است.
4-هزینه جاری 210 هزار میلیارد تومانی دولت در سال 95 که به زودی همه بودجه عمرانی را خواهد بلعید.
5-رویه های مشهود کاهشی در آمار مصارف اصلی مثل گوشت، شیر و ... در سال های 92 تا 95
6-تشکیل سرمایه ثابت منفی نه و هشت دهم درصد در نه ماهه سال 95 در کشوری با 5.6 میلیون بیکار
اگر بنا به ترساندن باشد باید مردم را از چیزهای واقعی ترساند. نه از جلسه های موهوم در زمان های دور درباره دیوار کشی در خیابان. آن هم وقتی با توجه به رویه سابق رییس جمهور محترم بعید نیست خودشان هم در جلسه از موافقین تفکیک جنسیتی در خیابان بوده باشند. (4326675) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۵۷:۲۷
خدا وکیلی برای خودم و کشور متاسفم با چنین رئیس جمهوری که نمیداند چه میگوید و فکر میکند راه درستی می رود . تاریخ مثل روحانی را فراوان دیده است . آمده اند و رفته اند . (4326708) (alef-13)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۱۱:۵۴
برای خودت متاسف باش. من به ایشان افتخار می کنم (4327181) (alef-3)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۱۹:۱۶
دیوارکشی در پیاده رو!!!!مگر مملکت صاحب نداره و یک رئیس جمهور که قراره فقط چهارسال قدرت رو با رای مردم دست بگیره قراره بشه والی شهر که هر کاری دلش خواست بکنه؟ شخص اول مملکت در این کشور رهبریست که ضامن آزادی در این کشوره..رئیس جمهور فقط رئیس قوه اجرایی کشور هست آنهم برای چهارسال..واقعا در مبارزات انتخاباتی ما داره سخنان عجیب و جدیدی پیدا میشه!!!مگر دو کاندیدای رقیب رئیس جمهور فعلی از عربستان اومدن کاندید شدن که این حرفهارو در موردشان میزنیم؟یکیشون نزدیک دوسال هست تولیت آستان قدس هست و اگر همچین ایده هایی داشت در این دوسال اول آنهارا در همان پیاده روهای اطراف حرم امام رضا(ع)که شرایط و زمینه اش هم بسیار مهیا تر هست پیاده میکرد.یا آقای قالیباف دوازده سال هست شهردار تهران هست و اتفاقا با ایجاد ایستگاههای دوچرخه سواری برای مردان و زنان در میادین اصلی شهر جزو معدود کسانی بوده که در زمینه شعارهای اجتماعی به جای حرف زدن عمل کرده..سینما آزادی رو کی دوباره احیا کرد؟انبوه سالن های تاتر وسینما که در سالهای اخیر ساخته شد تا دولت بتونه با توجه به آنها به بالا رفتن فروش فیلمهای سینمایی ونمایشها ببالد در زمان چه کسی ساخته شد؟بعضی اوقات این جنگهای انتخاباتی به ورطه ای میکشه که انسان دلش میگیره (4326782) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۴۶:۳۷
هنوز فراموش نکردیم که گشت ارشاد چطور باعث شد جوونا از دین زده بشن و اشتباهات دولت رو به پای نظام بنویسن. دختران چادری رو به جرم پوشیدن لباس تنگ از زیر چادر، برخی ها رو به جرم بیرون بودن قسمتی از موها و ... به زور سوار ون های گشت ارشاد میکردن و با گریه میبردن ازشون تعهد می گرفتن!
فراموش نکردیم رفتارهای افراطیون چه کرد با اعتقاد جوونا. این خودش مصداق دیوار کشیدن هست!
ما بازگشت این بداخلاقی ها رو نمیخواهیم.
درود بر روحانی (4327104) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۳:۵۷:۵۱
آی خندیدم... (4327709) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۴۸:۵۸
یادتان رفته در دولت دهم قرار بود در ادارات کارمندان زن ومرد ودر دانشگاهها دانشجویان دختر وپسر را از هم جدا کنند ؟! واقعا یک عده چه زود فراموش کرده اند !!! (4327260) (alef-3)
 
مردم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۳:۱۱:۰۱
و البته به هیچ کسی پاسخگو نیست (4327569) (alef-3)
 
Denmark
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۵۸:۰۳
آره ما دیوار می کشیم ولی از نوع مسکن تحویل مردم میدیم، ولی شما دیوار کشیدی آقای روحانی بین خودتان و مردم تازه مظلوم هم هستین 4 درصدی مظلوم! (4326901) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۱۱:۱۴
فقط روحانی ، کاسبان تحریم تمام شدن ! (4326953) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۸:۳۹:۳۰
با وجود شما کسب و کار در امریکا رونق و رکود در ایران (4328306) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۰۴:۱۷
متاسفانه من از روحانی جز عوام فریبی و منحرف کردن افکار عمومی از مسائل اصلی کشور ندیدم (4327163) (alef-3)
 
علی
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۱:۳۷:۰۲
دوستان!یک سوال؛مگه این آقا و معاون اولش نمی گفتند ایجاد اشتعال میلیونی شعار است؟ (4327874) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۰:۴۲:۵۷
دیگه این شعارها فایده نداره چهار سال عملکرد شما مقابل چشم ماست جناب روحانی (4328694) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۳:۲۰:۱۹
دست دولت روحانی در زمینه معیشت خالیست. لذا تمام توان خود را روی موضوعات مثل شجریان و فرهادی و کنسرت و دیوارکشی در خیابان و..گذاشته. (4325672) (alef-3)
 
ali
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۳:۲۵:۳۱
روحانی تا 1400 (4325701) (alef-3)
 
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۳:۲۸:۱۰
درود بر شرفت. (4325710) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۳:۳۲:۰۶
روحاني خوش اخلاق!
اين نحوه صحبت كردنش از استيصال ايشونه.
داره معلوم ميشه كي دنبال دوقطبي كردن جامعه هستش. (4325727) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۳:۳۲:۱۵
اتهام زدن به دیگران صرفا برای اقای روحانی اشکالی ندارد (4325729) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۳:۳۳:۵۴
زنده باد روحانی عزیز
یکی نیست فریاد بزند کسیکه قصدی جهت شرکت در انتخابات نداشته چطور ممکنه ظرف یکماه برنامه جامع ۴۰۰ صفحه ای بنویسد (4325744) (alef-3)
 
علی
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۳:۴۰:۳۴
دروووود بر روحانی تا اخرش باهاتیم (4325767) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۳:۴۵:۲۹
به نظر من یک مناظره ۲ نفره باید بین رییسی و روحانی برگزار شود،
اگر روحانی نتوانست این دروغ و تهمت دیوار کشی در خیابان ها به رییسی را ، اثبات کند، باید از ریاست جمهوری عزل و به عنوان دروغگو ، و مفتری و مجرم به قوه قضاییه معرفی و براساس حقوق شهروندی مجازات شود. (4325796) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۱:۲۷:۰۶
گذشته را یادت نمیاد ؟ (4327337) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۲:۳۰:۲۰
چرا شما طرفداران رئیسی این جمله را به خودتان گرفتید (4329140) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۰۴:۱۸
به به عجب حرفای قشنگی
تا حالا کجا بودی ؟؟؟؟؟؟ (4325870) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۰۵:۰۱
روحانى تازه موتورش گرم شده (4325875) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۵۲:۱۰
این آقا که زبانش در برابر سران امریکا قفل بود ،چگونه این چنین با داد و فریاد خودی ها را تهدید و تخریب می کند؟؟!!؟! (4326085) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۴۱:۳۹
این کسانی که شما خودی خطابشون می کنی ضرباتی به کشور زدن که دشمن خارجی به کشور نزده!!!!!!!!!!! (4327246) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۲۵:۳۰
روحانی مراعات می کرد. کاندیداهای دیگه فکر کردن کسی دور و برشون نیست به صدای بلندشون غره شده بودند
زنده باد ایران اسلامی (4326199) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۶:۵۹:۳۸
جناب حقوقدان، موتور بم افکن نصب، (4326510) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۳۹:۴۰
کم کم داشت عقبگرد میکرد سرعت گرفته تا زودتر به ته دره سقوط کنه (4326643) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۳:۰۹:۲۶
کاش یه ذره موتورش در مقابل اراجیف گویی ها و ادم کشی ها و تجاوز های عربستان هم گرم می شد تو این چهارسال (4329288) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۱۳:۳۹
شما در سال 84 هم می گفتید که اگر احمدی نژاد رئیس جمهور شود، پیاده رو ها را دیوار خواهد کشید، پس چرا نکشید، پس چرا دروغ گفتید

شما که عزت ایران را می خواهید با حقوق بگیران نجومی چه کردید مگر از آنها حمایت نکردید، چرا آنها را به قوه قضائیه معرفی نکردید، چرا برادرتان را به قوه قضائیه معرفی نمی کنید، چرا صداقت خود را نشان نمی دهید.

دختر وزیر آموزش و پرورش بیکار از کجا 200 میلیون پول آورد که جنسی را که تولید کنندگان ایرانی قادر به تولید آن هستند را وارد کشور کند و کمر تولید کنندگان را بشکند، چرا برخورد نمی کنید؟ (4325906) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۴۴:۱۵
احمدی نژاد دیولر دور مملکت که کشید نذاشتن حتی دارو به کشور برسه ؟ یادت رفت ؟ (4327252) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۱۵:۱۲
با این سخنان، روحانی باید رد صلاحیت شود. (4325914) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۱۶:۴۹
روحانی با این سخنرانی، دست به خود زنی سیاسی زده است (4325919) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۱۷:۱۷
عطر آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید (4325920) (alef-13)
 
همت یار
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۴:۰۱:۴۶
میبوید اما متاسفانه بوی عطر آقای احمدی نژاد تا سالیان سال هم باقیست ! (4327966) (alef-3)
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۲۹:۰۹
عجب! کسی حرف از ازادی میزنه که سال ۷۶ به همراه همفکرانش دنبال مادام العمر کردن ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی بود. (4325967) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۳۳:۳۸
وی با اشاره به اینکه شما از یک تکه تاریخی رفتید سخن بگویید باعث شدید آن قطعه تاریخی سه بار در سازمان ملل علیه منافع فلسطینی‌ها و مسلمان‌ها تصویب شود، افزود: هر بار شعار دادید، اسرائیلی‌ها 3 میلیارد دلار از آمریکا برای تقویت قدرت نظامی گرفتند؛ چرا این رژیم را تقویت کردید؟
چه استدلال قشنگی . مردانه بگو با دفاع از مظلوم و ایستادگی در برابر کدخداهای خیالی ناراحتم دیگه این همه آسمون ریسمون نداره و کلام آخر قبل تو کروبی با این حرفا شانس خودشو امتحان کرد از آرا باطله کمتر رای آورد (4325983) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۳۵:۳۵
با روحانی تا 1400
پیادرو جدا نمی خواهیم. جدایی جنسیتی نمی خواهیم. کاسبان تحریم بسوزید (4325997) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۱:۲۰:۰۲
جدی پیاده رو جدا رو باور کردی؟ چند سالته؟ (4327839) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۳:۱۰:۱۴
فعلا کاسبان تحریم که واردات چی های برجامی با دختر مظلومشان با مبلغ ناچیز 200 میلیون تومان است!!!!!!! (4329291) (alef-3)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۴۳:۵۷
این ها رو رئیس جمهور بیان کردند؟؟؟!!!جل الخالق (4326044) (alef-13)
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۴۴:۱۴
آقا جان
این حرف های شعاری را کنار بگذارید و از برنامه های انجام شده و برنامه های آینده مستند صحبت کنید... چطور شده این همه پروژه بر اساس ادعاهای عنوان شده نزدیک انتخابات و یکباره به می خواهد به ثمر برسد...... (4326045) (alef-13)
 
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۴۶:۴۵
پس چرا از خودت و برنامه هات چیزی نمی گی؟؟؟ برا خروج از رکود اقتصادی.مشکل اشتغال. مشکل مسکن. عزتی که به پاسپورت ها برنگشت. کمی هم از خودت بگو لطفا (4326063) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۵۱:۲۷
روحانی دروغگویان را رسوا میکند . (4326081) (alef-13)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۵۶:۲۰
روحانی درست میگه حرفاش منطقیه (4326093) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۱۹:۱۰
درود بر شرفت (4326167) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۱۹:۱۱
اقای روحانی خوب جو را خراب می کنی تا بتونی رای بیاری.... (4326168) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۲۱:۳۳
فک کرده مردم دوباره گول حرفای اینارو می خورند. بجای رقیب هراسی برنامه بدید...در کل عمر ج.ا.ایران یک دولت تقریبا اصولگرایی وجود داشته که زمان مسئولیتش تا میتونستید فحشش دادید ولی در عمل بجز آزادی چیزی ندیدید. شما چی؟ این همه فحش و ناسزا به منتقدانتون کردید. الان هم فهمیدی اوضاع رایت خرابه چسبیدی به دو قطبی کاذب صلح ـ جنگ، اعتدال ـ افراطی و خشونت. .. به ولله اگر نبود وجود ولایت فقیه در این کشور، دهان همه منتقدانت رو می بستی و دیکتاتوری در این کشور به پا می کردین. (4326186) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۷:۵۴:۱۸
همان یکدفعه نشان دادند که اگر حکمت دستشان بیفتد چه کارهایی که نمی کنند. (4330311) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۲۴:۲۰
درود بر الف و توکلی بدون کم و کاست
آقای توکلی اصولگرا نیستند انصاف گرا هستند. (4326195) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۱۰:۱۳
قبلا بود الان دیگه نیست (4327175) (alef-3)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۲۶:۳۷
سلام بنظرم موتورش گرم نشده داغ کرده (4326202) (alef-13)
 
فرشید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۳۰:۴۶
بر نمیگردیم.فقط و فقط روحانی. (4326214) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۳:۱۰:۵۲
تو برنگرد ولی ملت مطمین باش از این دولت پیرمردها و غیرمردمی و طرفدار سرمایه دار و واردات چی بر میگردن (4329293) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۳۴:۱۲
ببخشید شما بد اخلاق ها را به سالن راه میدهید که سالن را پر کنید نگن طرفدار نداره (4326222) (alef-13)
 
حمید
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۳۴:۵۶
دو باره بی تدبیری دوباره دروغ ۲۹ اردیبهشت نه به دولت نالایق و ذلیل روحانی (4326228) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۴۵:۰۷
بالاخره روحاني استارت زد (4326256) (alef-13)
 
کمال
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۵:۵۱:۴۰
چرا واقع بین نیستیم اگر میخواستند دیوار بکشند که توی این 38سال انقلاب میکشیدند، آخه چرا اینجوری فرمایش میکنید؟ (4326290) (alef-13)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۶:۰۶:۰۳
دیوار تو پیاده رو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
واسه برنده شدن به چه .................متوسل میشن
سال 84 هم همینا رو واسه احمدی نژاد گفتید (4326341) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۱:۴۵:۴۵
یادتون رفته آقای قالیباف طرح تفکیک جنسیتی رو توی شهرداری اجرا کرد؟ بعدش هم من درباره سال 84 چنین چیزی یادم نمیاد ولی درباره سال 76 یک عده میگفتن که حالا دقیقش یادم نیست. (4327378) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۶:۱۲:۰۷
روحانی دوست دارم (4326363) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۶:۲۵:۱۱
روحانى افشا كن (4326403) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۴۶:۴۴
خبری نیست (4327258) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۶:۲۷:۱۴
شنونده باید عاقل باشه عزیز. چقدر پوپولیستی فریاد زدید! (4326408) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۶:۳۶:۳۴
ستفاده کردم از سخنان بااخلاق روحانی مگر قدرت ومیز چقدر ارزش دارد که این همه توهین بعصیها ابروی لباس روحانیت را برده اند جالب است دم از اخلاق هم می زنند شما بهتر است کمی از سند بیست سی یونسکو حرف بزنید دیوار انجاست دارید جوانان ایران را به حراج گداشته اید (4326443) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۶:۴۱:۵۲
حرفهای ایشون سراسر عصبانیت و تهمت و توهین بود. انصافا کدامیک از نامزدهای اصولگرا در مورد آقای روحانی تا به حال با این ادبیات زشت صحبت کردند؟ روحانی تنها سلاحی که براش مونده ترساندن مردم از آینده است.می خواهند دیوار بکشند!!!!! (4326460) (alef-13)
 
نازنین
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۶:۴۷:۲۹
پناه برخدا ! این جدا کردن پیاده روها و دیوار کشیدن رو که برای گول زدن اقشار ساده لوح در انتخابات سال 76 بر علیه ناطق نوری می‌گفتن. بعدم سوژه جک و خنده بود . بعد لز بیست سال جناب روحانی از این بهتر استراتژی پیدا نکردن ؟!!! (4326473) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۶:۴۸:۴۴
واقعا حرفای زشتیه.اینکه اگر آقایون بیان فلان میشه بهمان میشه به غیر از اینکه تهمت هاس سنگینی به قالیباف و رئیسیه ،یه جور فرار به جلو است برای افتضاهاتی که تو این چهار سال بر سر اقتصاد مملکت آوردن. (4326476) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۰۹:۵۳
خفقان دوران احمدی نژاد را فراموش کرده اید؟چقدر مردم فراموشکاری هستیم.طرح جداسازی دانشگاهها را یادتان رفته؟نصب پرده بین دختران و پسران دانشجو را از یاد برده اید؟گشت ارشاد را فراموش کرده اید؟
منظور از دیوار جو خفقان،از بین بردن آزادی بیان،محدود کردن روزنامه ها،برخورد با صاحبان اندیشه و...است. (4326947) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۵۵:۱۳
تو اداره ما در ورودی کارمندای زن را از مرد جدا کردند ! (4327274) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۰۸:۲۰
« وی با بیان اینکه اگر شما جوانان خانه بنشینید و هر نفر 11 نفر را همراه خود نبرید بدانید در پیاده‌روهای ما نیز دیوار خواهند کشید، افزود: شما اینها را نمی‌شناسید من اینها را می‌شناسم»

مثل اینکه یکبار حضور در جمع مردم مظلوم حقیقی (کارگران معدن نه دختران وزرا!) چشمان شما را باز و حقیقت جامعه را برایتان آشکار ساخته...که تا این در مورد کرسی های لرزان خود احساس خطر کردید :-) (4326540) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۱۰:۰۰
عجب مملکتی بوده ما خبر نداشتیم . یعنی واقعا" می خواستند در خیابان زن و مرد را جدا کنند ؟ (4326544) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۱:۲۷:۱۹
مگه اتوبوس رو جدا نکردن؟ (4327856) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۱:۲۹:۴۱
مردم به دوران تحریم باز نخواهند گشت ! (4327862) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۱۲:۵۸
رهبری نذاشت در اوایل انقلاب در کلاس درس دانشگاهها دیوار بگشند این آقا به نام خودش سند میزند!!!!!!!

اینها را ول کن جناب روحانی

مردم نان نداشتند بخورند صفدر حسینی ۵۷ میلیون گرفت که با آن میتوان حدقل ۴۰ جوان را به سر کار فرستاد تا حدقل در بیابانهای خوزستان درخت طاق بکارند و یک میلیون بگیرند و نانی به خانه برند و این تنها یک مورد است از هزار (4326554) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۳۰:۳۵
بله! آقای قالیباف شما دهها ملک میلیاردی و چندصدمیلیونی را با نصف قیمت و قسطی داده به دور و بریهاش! (4327037) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۰۰:۱۳
با پول های بابک زنجانی چه کارمیشه کرد؟ (4327156) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۳:۵۶:۵۸
دو کلمه هم از بابک زنجانی می گفتی. (4327705) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۱۳:۳۸
"...ما کسانی را که فقط پشت میز نشستند و حکم صادر کردند را نمی‌خواهیم"
آقای رئیسی که منظورشان نیست ؟ (4326557) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۲:۱۱:۳۳
از این تیکه ‌اش خیلی خوشم آمد. مرسی‌ روحانی (4329036) (alef-3)
 
Lao People
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۱۵:۲۶
کارش فقط رقیب هراسی بود و بس،دیگه دیوارکشی و ان تخریبها جواب نمیده (4326562) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۱۲:۱۸
چقدر ساده ایم.احمدی نژاد نابودمان کرد.صدایمان در گلو خفه شد.حالا خودمان را به خواب زده ایم و حرف روحانی را نمیفهمیم (4326957) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۱۶:۲۶
روحانی یعنی
حقوق نجومی
واردات پوشاک بچه از ایتالیا
تجارت وزرا و خانواده
کاسبی دوتابعیتی ها
حذف یارانه
وام های میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان
بدبختی معلمان
و..... (4326569) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۴۶:۵۹
خدا رو شکر ،همه مفسده های دولت رو حانی رو که گفتین انگشت کوچیکه،کوچکترین فساد دولت محمود نمیشه،راستی از معاون اول پاکترین دولت طول تاریخ بشریت چه خبر،حبسش تموم شد یا هنوز داره اب خنک میخوره (4326872) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۴۷:۵۶
دو تابعیتی رو خوب اومدی. خاوری و بابک زنجانی محصول کدوم دوره بودند دقیقا. (4326874) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۳۱:۴۱
قالیباف و رئیسی یعنی:
املاک نجومی
تورم
نابودی تولید
فضای امنیتی
تنش با دنیا (4327042) (alef-13)
 
پیراسته فر
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۲۴:۰۶
من متأسفم برای این پرده دری ها،وقتی درتلویزیون مناظره شبیه
بگم،بگم"های88تکرارمی شود،آن گستاخی ها،این پرده دریهارابدنبال دارد،
شما نگاه کنیدبه ماجرای انتخابات88چراوچگونه "فتنه"شکل گرفت،چه کسانی زمینه فتنه رافراهم کردند!؟
چرابایدروبروی هم شمشیربکشیم وحکومت ونظام راشخم بزنیم! (4326596) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۹:۵۷:۲۸
چرا نباید؟؟؟ چرا مردم باید از سرانشون بیخبر باشن؟؟ (4328538) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۲۴:۲۸
هي پدرت بسوزه قدرت تو چقدر شيريني به هر روش كثيف چنگ مي زنه تا 4سال ديگر بركرسي رياست باقي بمانه !!!!!!!اين ديگه چه دروغيه؟!!!!!!!!38سال از انقلاب مي گذره اگر ديواري هم قراربودكشيده بشه تو در كارهاي امنيتي دست داشتي !!!همين دروغها را براي احمدي نژاد هم مي گفتيد آيا ديواري دركاربود؟!!!!!!!!آيا در8سال احمدي نژاد جايي ديواري كشيده شده بود؟!!!!!مگر همين همدستهاي كنوني شما نبودند كه 99نفر از نمايندگان را كه بر اساس وظيفه نمايندگي به موزوي(موسوي) راي ندادند چگونه آنها را به باد ناسزا فحش و انتقاد گرفتيد كه آن بندگان خدا تا درمجلس مي خواستند حرفي بزن راي مخالفتشان چنان چماق مي كرديد و به سرآنها مي زديد كه بندگان خدا را خانه نشين كرديد كه چرا به وظيفه نمايندگيشان رفتاركردند!!!!!!!!!!!!!!!شما را به خدا جان مادرتان اقايان الف اين پيام را پخش بكنيد (4326598) (alef-13)
 
امیر حسین سلطان/تهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۰۸:۱۷
اولا ادب مرد به ز دولت اوست! ثانیا انگار همه را کم هوش و حافظه یافته اید که با هر چه در ذهن دارید به میدان آمده اید و از ادبیات ناموزون در کامنت تان استفاده کرده اید. ثالثا امام راحل(ره) کاملا آگاهانه و هوشیارانه با در نظر گرفتن شرایط ویژه و جنگ می دانستند که ضرورت داشت از شخص نخست وزیر دوران دفاع مقدس دفاع و حمایت تمام عیار به عمل آورند.99 نفر که هیچ ولو کل مجلس هم اگر نظر دیگری داشت می بایست در برابر تشخیص امام (ره) سر تعظیم و تسلیم فرود می آوردند حالا شما بفرمایید با این ادبیات فاخرتان چه می گویید؟؟؟!!! - خدا را صدها هزار مرتبه شکر که مخالفین و منتقدین رئیس دولت یازدهم اینگونه اند که معلوم شود چیزی در چنته نداشته و فقط در پی شلوغ کردن!هسند و بس. والله اعلم. (4326943) (alef-13)
 
منوچهر راستی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۲۶:۲۰
وقتی شیر بخوابد روباه باورش می شود سلطان جنگل است .شم که انقدر زرنگ هستید و ایران را نجات داده ای .در برابر شیر ها هم غرش کن نه اینکه از عملکردت لرزه بر اندامت بیفتد و بلرزی .بهر کس تریبون بدهند و کسی مزاحمش نباشد از شما بهتر سخنرانی می کند .شما عملکرد چهار ساله خود را نمی بینی ما در روز 29 اردیبهست نمایان خواهیم کرد .پس در منظره ها شیر باش .نه جایی که کسی مقابلت نیست . (4326603) (alef-13)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۲۹:۵۷
يادتون رفته بود دانشجويان خود جوشتونو بفرستيد سخنرانى رو بهم بزنن ؟؟؟؟؟
الف شهامت داشته باشى چاپ مى كنى (4326813) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۰۵:۰۹
شیر شما رو هم 84 تا 92 دیدیم که چه وضعی ایجاد کرد و با رشد اقتصادی منفی 6.80 و با تورم بسیار بالا با دلار چند برابری و با کلی گرفتاری و اختلاس تحریم و..کشور رو تحویل داد عجب شیری هم بود! (4326929) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۴۰:۵۴
مگه دروغ میگه باید از اونا ترسید
ایرانی اباد ارزویم است (4326645) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۴۱:۵۴
آقای روحانی همه تهمتهایی که به رقبایت می زنی دروغ است و این نشان دهنده عدم صلاحیت شماست.
امیدوارم ملت شریف ایران در روز 29 اردیبهشت شما را برای همیشه رد صلاحیت کنند. (4326651) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۴۵:۰۲
آقای روحانی اگر دوستان شما در سال 88 آشوب نمی کردند این همه خسارت و مصیبت به ملت وارد نمی شد. آقای روحانی لطفا برو برای همیشه. (4326667) (alef-13)
 
خادم رئیسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۴۶:۳۹
خدا عاقبت روحانی را ختم به خیر کنه
تقوا تقوا تقوا (4326673) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۵۳:۳۷
تو نگران عاقبت رئیسی باشد و البته قالیباف که برای رای هر کاری میکنند (4326889) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۰۱:۴۱
اشتباه مثبت دادم
حتما تمام حرف های رئیسی و قالیباف راسته!!! (4327159) (alef-3)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۴۷:۳۸
به امید موفقیت همه ی اصلاح طلبان و جناب دکتر روحانی. مبادا به قرون وسطی برگردیم... (4326677) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۵۰:۴۹
هحوز یادم نرفته که با اومدن آقای احمدی نژاد توی اتوبوس ها چطور بین قسمت آقایون و خانمها میله گذاشتن!از این جماعتی که من دیدم بعید نیست دیوار هم بکشن (4326687) (alef-13)
 
بچه ی شوش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۵۳:۴۹
رکود حاصل بحران ارزی دوسالانه ی 91 و 92 است. رکود بعد از گرانی های زیاد به دست می آید. در زنگ حساب ما حق داریم که بگوییم دولت در چه شرایطی کشور را تحویل گرفت. این که مسکن در سالهای فوق 300 درصد رشد داشت تقصیر روحانی است؟ کاهش ارزش پول تقصیر روحانی است؟ وای بر شما که به جای پیروی از اقتصاددانان مستقل پیروی از روزنامه کیهان می کنید. وای بر شما، لیاقت شما و بخش کیهانی نظ... رییس جمهوری مثل احمدی نژاد با تورم 51 درصد مواد غذایی است. (4326694) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۵۵:۱۴
یاد سال ۸۴ افتادم که از هر دروغی استفاده می کردند تا احمدی نژاد رای نیاره. میگفتند اگر احمدی و تیمش رای بیارن خیابونا رو پرده میکشند. آقای روحانی معلومه که دستان دولت شما خالیست. (4326699) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۳:۰۷:۳۴
تاريخ ثابت كرد كه راست مى گفتند (4327556) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۰۱:۳۵
بيربط هم نگفته خدا وكيلي (4326718) (alef-13)
 
بهزاد
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۰۱:۵۵
این شیوه تبلیغات در سال ۸۴ شکست خورد. (4326720) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۰۷:۴۴
اگر روحانی نبود الان اینجا ونزوئلا بود.
بعضی انگار که آقای روحانی سال 92 سوییس رو بهش دادند و الان در این وضعیت هستیم!!!
4 سال ادامه تفکر دولت قبلی ایران رو از ونزوئلا بدتر کرده بود.
اصولگرایان خودشون هم میدانند که پشت این تخریب ها به دولت آقای روحانی نیاز دارند تا شرایط به انفجار نرسد. (4326738) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۰۸:۰۸
آقای روحانی
شهر موشکی را بدون اجازه رهبری می توان نشان داد؟
با چه کسی لج می کنی؟

اطاعت از رهبری حداقل برای شما قانونی هست. لازم نیست ولایتمدار باشی. (4326740) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۱۰:۲۴
این اصطلاح خشونت طلب را جرئت داری به کدخدا بگویی؟
رهبری در مورد سایه جنگ چه گفت؟

لجبازی نکن! از سرنوشت احمدی و میر حسین درس بگیر. (4326746) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۲۲:۴۲
میر حسین دیگری در راه است !!!!!!! (4327006) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۱۲:۱۶
چقدر خشن مقابل رهبری و چقدر رام مقابل کدخدا! (4326757) (alef-13)
 
Malaysia
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۱۳:۰۵
ایا بهتر نیست که به خاطر حفظ حرمت اسلام از لقب حجت الاسلام والمسلمین برای عده ای از سیاسیون شیفته قدرت و ثروت استفاده نشود؟! (4326763) (alef-13)
 
امین
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۱۵:۰۶
رای من روحانی است. باید خیلی زودتر این مسایل رو بیان میکرد. (4326768) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۱۸:۵۳
دروغی بگو که بگنجد (4326780) (alef-13)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۲:۰۶:۴۰
کجاش دروغه ؟امثال روحانی نبود بدترازاین هم میشد. (4329006) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۳۰:۴۶
نه فقط وایسه محترم حرف بزنه . دیگه تمومه .. تا انتخابات همینه (4326815) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۳۳:۱۵
ترس هم دارد. هشت سال یارو لباس رفتگر می‌پوشید برای فریب کارگران و زحمت کشان اما عملکرد پر از جهل و خودشیفتگی اون معجزه هزاره سوم بیش از هر کس به همین زحمت کشان آسیب زد و کارخانه ها رو یکی بعد از دیگری تعطیل کرد. واقعا هم ترس داره.

احمدی نژاد اگر وعده هایی میداد به خاطر جهل عمیقی که داشت نمیفهمید این کارها چقدر مملکت رو ویران می‌کنه. اما قالیباف که عقلش میرسه این کار چقدر نشدنی هست و چقدر کشور رو به خاک سیاه مینشونه.

برای آقای رییسی هم همینکه مالیات آستان قدس (که حق الناس و حق کارگران و زحمتکشان است) را بپردازد بزرگترین مراتب تقوی و انسانیت است. حتی در اداره ایین سازمان هم بعید می‌دانم ایشان تخصص و توانمندی و تقوی لازم را داشته باشند. (4326819) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۸:۳۴:۴۷
مشکل شما این که حرف حساب سرتون نمیشه ... برادر دینامیت بزاری یه ساختمون رو منفجر کنی فقط چند دقیقه طول میکشه تا ویران بشه. حالا شما بگو چند وقت طول میکشه تا آوارش رو جمع کنن ؟! حالا بگو چند وقت طول میکشه تا یکی دیگه بسازن ؟! ایران ویران شد از دست شما و کاندیدهای مطلوب شما. بس نیست ؟؟؟
برادر الف شما تا دو سال مونده به پایان دولت دهم داشتی زیر علم احمدی نژاد سینه میزدی . و گرنه ما که میدونستیم چه خبره ... وقتی هم که تشت رسواییش از بوم افتاد و صداش رو همه دنیا شنیدن واسه جا نیوفتادن از قافله شدید منتقد !!!
حالا با همون ادبیات به صورت زسر پوستی دارید تبلیغ آقای رءیسی میکنید که آقای روحانی بدرستی آینده ایران رو با ایشون ترسیم کرد.
بنده نقد جدی دارم به آقای روحانی سوالات بسیار دارم در مورد اطرافیان و کابینه ایشون ولی با همه احوال کفه خوبی ایشان سنگین تر از کفه بد هستش. (4326824) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۰۱:۵۵
راست میگه مگه کشت ارشاد درست نکردند ؟ دیوار که کاری نداره براشون (4326911) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۱۷:۳۸
گل گفتی... (4326983) (alef-3)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۰۳:۳۰
یه سوال از طرفداران اقای رییسی . دلیلش از حمایت از اقای رییسی چیه.تجربه مملکت داری یا صرفا فقط چون سید هست؟ (4326919) (alef-13)
 
پرتو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۰۳:۲۵
تجربه قضایی دارن. (4327161) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۰۳:۴۲
روحانی با پشتوانه مردمی موتورش گرم شده و رقبا حالا اون روی سکه رو می بینن. مخصوصا در مناظره سوم. (4326926) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۳:۵۰:۲۳
امیدوارم جوری ترمز نبره که خدای نکرده بره ته دره (4327687) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۰۷:۱۸
در 8 سال احمدی نژاد شاهد دیوار کشیدن اقتصادی دور کشور بودیم ! (4326937) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۰۷:۱۸
اخه این هم شد رییس جمهور!؟ حرفی برای گفتن نداره هوچی گری می کنه .خسته نشده؟ واقعا وقت بازنشستگی شه. هم خودش وهم کابینه ی پیرش. (4326938) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۳:۵۹:۱۹
ازایشون مسن تر هم هست. (4327715) (alef-3)
 
Austria
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۰۸:۴۳
بخدا اگر به تندروها مجال عرض اندام داده شود، همین کارها را خواهند کرد. کاری می کنند که وضعیت فعلی کره شمالی برایمان آرزو باشد. فقط به تخریبهایی که علیه دولت انجام میدهند نگاه کنید... دریغ از ذره ای انصاف
اینها به هم سنگر و دوست و هم لباس خود رحم نمی کنند، میخواهید به مردم رحم کنند؟
هرکس درخانه بنشیند و با رای ندادن باعث پیروزی افراطیها شود، در برابر خدا و مردم مسوول است
خدا نگهدار روحانی باشد. (4326944) (alef-13)
 
67996
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۱:۰۱
هرکس در خانه بنشیند و باعث رای آوردن روحانی و همفکرانش شود در برابر خدا و مردم و دین مسئول است.
خدا همه خائنین را به مجازات اعمالشان برساند (4330538) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۲۱:۳۹
شما اگر دستاوردی دارین آنرا تبلیغ بفرمایید
چه کار به دیگران داری (4326999) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۲۷:۵۳
میخواهد از طریق ترساندن رای جمع کند (4327025) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۱:۰۹:۴۹
مردم باید هم بترسن. چرا نترسن. به راحتی کشور رو نابود میکنید شما (4327821) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۳۸:۱۸
تازه اول کاره خداعاقبتشو بخیر کنه. (4327071) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۴۳:۳۶
بله از تفکرات افراطی باید ترسید. (4327100) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۴۹:۲۸
ترجیح میدم روحانی با هزار ایرادی که می شه بهش وارد دونست باقی بمونه ، تا هواداران سابق احمدی نژاد! (4327112) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۲۷:۱۱
دقيقاً، زنده باد. (4327215) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۵۷:۲۹
خداييش راست ميگه (4327147) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۵۹:۳۵
یعنی تو ایران هنوز افرادی هستند که این حرفها را باور کنند (4327153) (alef-3)
 
حسين
Sweden
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۰:۳۶:۳۲
ديوار ارشاد جه ربطي به كشت ارشاد داره نه خيلي هم ربط داره, اره نداره? (4327234) (alef-3)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۲:۰۰:۲۷
متاسفم از طرز صحبت یک ریس جمهور (4327396) (alef-3)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۲:۰۷:۲۰
روحانی از روش زشت رقیب هراسی استفاده میکند (4327411) (alef-3)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۲:۰۸:۱۵
طیب الله انفسکم آقای روحانی، آفرین... (4327414) (alef-3)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۲:۱۱:۱۰
الف جان شما که آخر آزادی خواهی. ما که میدونیم. روحانی و اصلاح طلبها هستند که سخت گیر و مخالف آزادی هستند. به بزرگی خودت ببخش (4327421) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۲:۲۰:۵۳
خدا توي زندگي ايراني ها كم رنگ شده (4327439) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۲:۲۵:۰۳
چرا رییسی باید تایید صلاحیت بشه؟ فرضا آدم خوبی هم باشه ریاست جمهوری محل بدست آوردن تجربه نیست (4327453) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۲:۳۰:۱۷
روحانی با هزار عیب و ایراد ، از قالیباف و رئیسی شایسته تر و برتر است
درود بر حسن روحانی (4327468) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۲:۳۶:۵۱
قبل از اینکه روحانی بترساند اکثر مردم ایران از رقبای روحانی می ترسند. (4327484) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۲:۴۰:۴۳
درود بر روحانی (4327492) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۳:۰۸:۲۷
روحانی از نظر من شاید حدود چهل پنجاه درصد یک کاندیدای مطلوب رو داره ولی با این وجود نه هزار بار بلکه هزاران بار از رقیبانش سرتره... رای ما روحانی و انشالله روحانی در دور اول با اقتدار پیروز می شه (4327559) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۳:۱۰:۱۶
روحانی عزیز ایییییینه
نترس مرد
برو جلو قلب یه ملت مثل شیر پشتت
ما هم پشتیبانتیم آقای رییس جمهور (4327563) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۳:۳۲:۵۱
کلا هر 6 تا نامزد محترم برای ریاست بر مردم ایران نامناسب هستن. ولی روحانی از بقیه بهتره (4327631) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۱:۱۶:۰۶
اخرین فریاد ها برای ماندن... (4327828) (alef-3)
 
Norway
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۱:۴۳:۱۸
ماکرون ۳۹ ساله رییس جمهور فرانسه شد. او یک ساله بود که نعمت زاده در ایران وزیر شد و هنوز هم وزیر است و مانند اپوزیسیون انتقاد میکند! (4327890) (alef-3)
 
Norway
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۱:۴۴:۰۰
والا ما یادمونه سال 76 این دیوار کشیدن رو به ناطق نوری نسبت میدادند! الان همین آقای ناطق حامی روحانیه! (4327893) (alef-3)
 
حقگو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۱:۴۷:۲۱
دوباره خالی بندی بزرگ دیوارکشی در پیاده رو
آخر برادر روحانی یکبار از دفترت بیا بیرون و ببین مثلا پای برج میلاد در نوروز چه برنامه های شادی برای مردم تدارک دیده شده است بعد این حرفهای 84 را بزن که آن موقع هم به آن اقبال نشد. (4327897) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۱:۵۴:۴۱
سلام بر سيد روحاني رئيسي عزيز (4327908) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۲:۱۸:۵۲
هر کسی شک داره به بخشنامه قالیباف در مورد تفکیک جنسیتی در شهرداری توجه کنه (4327925) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۲:۲۱:۵۱
مارگزیده از ریسمان سیاه و سفید می ترسد. رای ما روحانی (4327928) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۳:۱۸:۲۱
هر کسی یک ذره درایت داشته باشه خواهد فهمید کاندیداهای اصول گرا این کاره نیستند و مملکت داری نمی دانند از ما گفتن (4327955) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۴:۰۳:۰۷
رای قاطع به روحانیرو شاهد خواهید بود (4327968) (alef-3)
 
رییس سابق دانشگاه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۷:۴۷:۳۴
یادتان رفته می خواستند در کلاس های درس چادر بکشند! (4328159) (alef-3)
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۹:۲۹:۵۹
متاسفم برای خودمون که همچین رییس جمهوری داریم ... (4328462) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۱:۱۹:۱۴
شانس آوردیم همه تشنگان خدمتن نه شیفتگان قدرت .
اگه غیر از این بود چها که نمی کردن. (4328838) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۱:۵۷:۵۱
من که فقط به رو حانی رای میدم (4328971) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.