توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430200
حمله هوایی روسیه به مسیرهای نفتی داعش
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۱
یک منبع نظامی گفت: نیروی هوایی روسیه یک سری حملات هوایی را علیه مسیرهای انتقال نفت گروه تروریستی داعش انجام داده و تعدادی از نفتکش های این گروه را منهدم کرده است.

به گزارش تسنیم، یک رسانه خبری به نقل از یک منبع نظامی از حملات هوایی روسیه علیه مسیرهای انتقال و ترانزیت نفت توسط گروه تروریستی داعش گزارش داده است.

به گزارش المصدر، یک منبع نظامی گفت: نیروی هوایی روسیه یک سری حملات هوایی را علیه مسیرهای انتقال نفت گروه تروریستی داعش انجام داده و تعدادی از نفتکش های این گروه را منهدم کرده است.

المصدر در ادامه افزود: اوایل امروز شنبه، جنگنده های روسی حملات هوایی را علیه شهرهای السخنه و اراک در شمال شرق تدمر انجام داده و چند دستگاه نفتکش داعش را که به سوی شهر رقه در حرکت بودند، منهدم کردند.

وزارت دفاع روسیه هنوز نسبت به این مساله واکنش نشان نداده است. اوایل دسامبر نیروهای دولتی سوریه از شهر تدمر عقب نشینی کردند. این عقب نشینی پس از حملات گسترده داعش صورت گرفته است.
 
کلمات کلیدی : روسیه+داعش+سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.