نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496768
تعیین تکلیف مرحله جدید سپرده گذاران فرشتگان تا ۲۰۰ میلیون تومان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۰
بانک مرکزی اعلام کرد: در ارتباط با تعاونی اعتباری منحله فرشتگان پنجمین مرحله از طرح تعیین تکلیف سپرده‌های سپرده گذاران آن تعاونی،تا سقف دو میلیارد ریال در شعب هشتادگانه کاسپین آغاز خواهد شد.

به گزارش بانک مرکزی، سپرده گذاران می توانند به منظور تعیین تکلیف سپرده خود مطابق برنامه زمان‌بندی که در وب سایت موسسه اعتباری کاسپین اعلام خواهد شد، به شعب منتخب، مراجعه و نسبت به افتتاح حساب و تعیین تکلیف سپرده خود اقدام کنند.

دارندگان سپرده های تا سقف یک میلیارد ریال نیز می توانند همچنان برای تعیین تکلیف سپرده های خویش، به شعب موسسه کاسپین مراجعه کنند.

شایان ذکر است مبالغ پرداختی به سپرده گذاران محترم مانند گذشته به صورت علی الحساب بوده و تسویه حساب نهایی نیز پس از شناسایی، ارزیابی و انتقال تمام دارایی های تعاونی منحله فرشتگان به موسسه اعتباری کاسپین صورت خواهد گرفت.
۱۳۹۶/۰۶/۰۳ ۱۱:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۰۳:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۷:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۰ ۱۰:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۰ ۰۸:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۴ ۰۱:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۰۱:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۰۰:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۵ ۱۴:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۵ ۱۲:۵۹
 
 
کلمات کلیدی : موسسه کاسپین+مجوز بانک مرکزی+موسسات غیرمجاز
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۰۸:۰۷:۳۳
اينم يه دروغ ديگه (4494500) (alef-11)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۰۸:۵۲:۳۲
سلام.شما را به خدا مطلب من رو منتشر کنید.
متاسفانه موسسه کاسپین حساب های وام دار رو تعیین تکلیف نمیکنه . من فقط 5 قسط از وام من مونده اما اسم من برای تعیین تکلیف نمی یاد من هم چک دارم خیلی هم گرفتارم .خواهش میکنم وضعیت ما هم معلوم بشه
ممنون (4494570) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۲:۲۶:۲۷
طرح ایشان از نظر سپرده گذاران قابل قبول نیست ، چگونه با حذف سود و کسر از سپرده و واریز نیمی از پول سپرده گذاران می فرمایند تعیین تکلیف شده اند ؟ بقول خودشان اگر این مبلغ علی الحساب است و یک برگه میدهید دست سپرده گذار که مبلغی درج نشده و وجه قانونی ندارد چرا برگ سپرده و دفترچه های اصلی که مشخص کننده میزان سپرده و مبلغ بدهی موسسه است اخذ می نمایید ؟ با اخذ مستندات قانونی از سپرده گذاران مشخص است که بانک مرکزی در ‏تدوام راه غلط گذشته و کسر از بدهی ‏بدهکاران ( به چه علت ؟) و عدم داشتن مدرک در دست سپرده گذار برای ‏دریافت بقیه حق خود است . ‏
توقع سپرده گذاران همراهی مجلس محترم برای استفاده از ظرفیتهای قانونی موجود برای پرداخت کامل ‏تعهدات(اصل و سود سپرده و خسارت وارده بر اساس قرار داد منعقده) است همه خواهان اعمال ماده 236 هستند ‏تا سپرده گذاران بیگناه به حقشان برسند و خاطیان در هر مقام و منزلتی هستند مجازات شوند .‏
خواهشمندم مطالب را چاپ کنید . (4496646) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.