توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474762
رئیس پلیس مواد مخدر فسا در حین ماموریت جان باخت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۹
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان فسا در حین انجام ماموریت طی حادثه‌ای جان باخت.

به گزارش تسنیم، به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس،  رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان فسا در حین انجام ماموریت طی حادثه‌ای جان باخت.

سرهنگ علی شیبانی، فرمانده انتظامی شهرستان فسا،  در تایید این خبر اظهار داشت: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان فسا «سرگرد قربانی» عصر امروز حین انجام ماموریت در محور فسا- استهبان با برخورد با یک دستگاه تریلر در دم جان باخت.

سرهنگ علی شیبانی در تشریح این خبر گفت: اکیپ پلیس مبارزه با مواد مخدر که با برقراری تور ایست و بازرسی در پلیس راه فسا _ شیراز اقدام به کنترل خودروهای عبوری در آن محور می‌کردند، به دو دستگاه خودرو پژو مشکوک به حمل مواد مخدر شدند. 

 وی افزود: ماموران مستقر با علائم هشداری دستور توقف دادند که رانندگان خودروها بی‌توجه به دستور ایست با سرعت زیاد به سمت شهرستان همجوار متواری شدند که در تعقیب خودرو حامل مواد مخدر خودرو ماموران انتظامی استان با یک دستگاه تریلر که از سمت مقابل در حرکت بود برخورد و در این حادثه دو نفر مجروح  و «سرگرد قربانی» نیز جان خود را از دست داد.
 
کلمات کلیدی : پلیس مبارزه با موادمخدر+فسا+شهادت مامور ناجا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.