نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457365
وزیر با اسکان نوروزی فرهنگیان در مدارس مخالف است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۶
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در استان کرمانشاه گفت: با توجه به اظهارات وزیر آموزش و پرورش، مسافران در نوروز سال 97 نمی توانند از مدارس برای اسکان استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، زهرا احمدی پور سه شنبه شب در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر کرمانشاه اظهارکرد: وزارت آموزش و پرورش بارها در جلسات متعدد با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام کرده است که با اسکان مسافران نوروزی در مدارس مخالف است و به نظر می رسد در نوروز 97 دیگر مسافران نوروزی نتوانند از مدارس برای اسکان استفاده کنند.

وی در این جلسه که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، عنوان کرد: از اکنون باید به فکر جایگزینی برای مدارس باشیم تا مردم کماکان بتوانند مسافرت های ارزان داشته باشند.

معاون رئیس جمهوری افزود: استان کرمانشاه این ظرفیت را دارد که با ایجاد مراکز اسکان ارزان قیمت زمینه را برای ورود گردشگران آماده کند.

احمدی پور با بیان اینکه تلاش مسئولان استان کرمانشاه در زمینه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شایسته و قابل تقدیر است، گفت: با توجه به طیف وسیع ظرفیت های گردشگری کرمانشاه باید این استان را به خوبی به مردم ایران معرفی کنیم.

وی افزود: به منظور معرفی توانایی های گردشگری استان کرمانشاه نیمه دوم فروردین ماه یک تور رسانه ای را به این استان خواهیم آورد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه بخش اعظمی از دغدغه های کرمانشاه در زمینه گردشگری دغدغه های ملی هستند، تاکید کرد: نگاهی که در کرمانشاه برای توسعه از راه گردشگری وجود دارد با استقبال سازمان رو به رو می شود.

احمدی پور در بخش دیگری از صحبت های خود در رابطه با ثبت جهانی میراث فرهنگی گفت: باید تنوعی در ثبت های جهانی خود ایجاد کرده و ایران را به مردم جهان معرفی کنیم.

وی ادامه داد: اولویت های ما برای ثبت جهانی میراث فرهنگی استان کرمانشاه ثبت جهانی بافت منطقه اورامانات و محور ساسانی محسوب می شوند.

معاون رئیس جمهوری با اشاره به هم مرزی کرمانشاه با کشور عراق گفت: باید سعی کنیم تا گردشگران عراقی را از راه های مختلف همچون درمان و تفریح به استان کرمانشاه جذب کنیم.

احمدی پور همچنین به تولید صنایع دستی در استان کرمانشاه اشاره کرد و اظهار کرد: با توجه به شرایطی که در پسا برجام ایجاد شده است می توانیم صنایع دستی تولیدی در کشور را به سایر نقاط منطقه و جهان صادر کنیم.
وی تاکید کرد: در بخش های عشایری و شهری تمام تلاش خود را برای توسعه گردشگری در استان کرمانشاه به کار خواهیم گرفت.
 
کلمات کلیدی : مدرسه+آموزش و پرورش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۹ ۱۴:۵۱:۴۲
این در کجای دنیا رسم است در مناطق کثیفی مثل مدرسه ساکن شد (4222260) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.