توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 413462
توقف تحقیق و تفحص از شهرداری تهران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۷
رئیس کمیسیون عمران مجلس، ادامه تحقیق و تفحص از شهرداری تهران را منوط به پاسخ استعلام از معاونت نظارت مجلس دانست.

محمدرضا رضایی کوچی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما به جلسه عصر امروز کمیسیون عمران که با حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران برگزار شده بود اشاره کرد و گفت: براساس تقاضای 21 نفر از نمایندگان مجلس موضوع تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در جلسه عصر امروز این کمیسیون مطرح شد.
وی تصریح کرد: برخی دوستان ابهاماتی را براساس آیین نامه داخلی مجلس مطرح کردند مبنی بر اینکه چون دستگاه قضایی در موضوع بحث مورد نظر تحقیق و تفحص کنندگان از شهرداری تهران ورود کرده است امکان ورود مجلس در این موضوع وجود ندارد.
رضایی کوچی اظهار داشت: این مسئله در کمیسیون عمران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت مقرر شد از معاونت نظارت مجلس استعلام کنیم و اگر دوستان معاونت قوانین اعلام کنند که مقررات اجازه می دهد که همزمان با ورود قوه قضاییه، کمیسیون عمران هم به موضوع تحقیق و تفحص از بحث مورد نظر در شهرداری تهران ورود کند مراحل بعدی تحقیق و تفحص را انجام دهیم.
وی افزود: بنابراین ادامه تحقیق و تفحص به نظر معاونت نظارت مجلس شورای اسلامی موکول شد و باید استعلام کنیم و اگر اجازه داشته باشیم موضوع را پیگیری خواهیم کرد.
۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۱۱:۰۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۹:۰۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۷:۱۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۲:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۱۷:۵۳
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۰۹:۲۰
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۵ ۲۰:۳۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۲۳:۴۵
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۲:۳۳
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۷ ۱۶:۱۷
 
 
کلمات کلیدی : شهرداری تهران+واگذاری آپارتمان و زمین شهرداری+تحقیق و تفحص
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.