نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 288688
چالش جديد کاخ سفيد و کنگره بر سر ایران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۵۳
نمایندگان کنگره در تازه ترین اقدام خود برای مانع تراشی در برابر دولت اوباما برای اجرای توافق با ایران ، موضوع تمدید ده ساله قانون تحریم ایران را مطرح ساخته اند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی پولتیکو؛ قانون گذاران آمریکایی از جمله مارک کرک جمهوری خواه و باب منندز دمکرات از مطرح ترین چهره های مخالف توافق هسته ای با ایران معتقد هستند می بایست قانون تحریم ها علیه ایران را که در دو هزار و شانزده منقضی می شود، به مدت ده سال دیگر یعنی دو هزار و بیست و شش تمدید کرد تا پیامی روشن و محکم به ایران داده شود که آمریکا در بازگرداندن تحریم ها علیه ایران کاملا جدی است، این در حالی است که کاخ سفید از نمایندگان کنگره خواسته است از دست زدن به چنین اقدامی خودداری کنند و هر گونه اقدام برای تمدید قانون تحریم ایران را زود هنگام می داند.

مقامات دولت آمریکا گفته اند آنها به طور قطع طرفدار تمدید قانون تحریم ایران هستند ولی با توجه به اینکه این قانون در دو هزار و شانزده منقضی می شود، در حال حاضر دست زدن به چنین اقدامی شتابزدگی است و دولت باید تمرکزش را صرف اجرای توافق هسته ای کند.
 
کلمات کلیدی : کنگره، توافق هسته ای، اوباما، کاخ سفید
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۵-۲۲ ۰۸:۵۱:۱۱
چه بیچاره اند این آمریکایی ها ایران به دنیا ثابت کرد چقدر این جماعت کوچکند فقط یک اسم با مسمایی دارند. ان شاا... این شروع سقوط آمریکا ست. (3112817) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.