نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 344180
کلاهبرداری که از نام نمایندگان مجلس سوءاستفاده می کرد دستگیر شد
بخش خبری الف، 23 فروردین 95
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۵
به گزارش الف به دنبال انتشار خبری مبنی بر کلاهبرداری فردی با استفاده از نام نمایندگان مجلس (از جمله دکتر احمد توکلی) و اعلام شکایت به مراجع قانونی، حراست مجلس شورای اسلامی اعلام کرد فرد کلاهبردار به نام قربانعلی-ن در یکی از شهرهای استان زنجان شناسایی و دستگیر شده است.

بر اساس این گزارش: نامبرده در حال حاضر در زندان مرکزی زنجان می باشد و پرونده وی تحت عنوان غصب عنوان و کلاهبرداری در حال رسیدگی است.

در بخشی از گزارش حراست مجلس خطاب به دکتر احمد توکلی نماینده مردم تهران آمده است:
از اواسط سال ۹۴ مکاتبات متعددی از سوی برخی شرکت ها و افراد حقیقی و حقوقی در خصوص تماس فردی به هویت نامبرده تحت عنوان جنابعالی و درخواست کمک و مساعدت به بیماران کلیوی نیازمند به این مرکز واصل گردید. مشارالیه در این مکالمات با سوءاستفاده از عواطف انسانی و همچنین غفلت مخاطبان خود کلاهبرداری های متعددی داشته و با ارائه شماره کارت های مختلف مبالغ قابل توجهی اخذ نموده است.

این مرکز پس از دریافت گزارش های واصله کلیه مکاتبات و حتی مکالمات تلفنی شکات را به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا اعلام و به صورت مستمر و با وصول گزارش جدید مراتب را پیگیری و کتباً به مرجع انتظامی مربوطه منعکس و به صورت تلفنی و حضوری نتایج پیگیری ها به اطلاع جنابعالی رسانده می شد.

با توجه به ازدیاد گزارش های واصله، این مرکز با اخذ دستور سرپرست دادسرای ناحیه ۱۲ تهران در شعبه یک بازپرسی دادسرای مورد اشاره در خصوص چاپ عکس متهم در جراید کثیرالانتشار جهت اقدامات بعدی در اختیار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا قرار داد که خوشبختانه پس از پیگیری های مستمر این مرکز و اقدامات و تلاش های انتظامی به عمل آمده مجرم سابقه دار قربانعلی-ن در شهرستان ابهر استان زنجان شناسایی و دستگیر می گردد و در حال حاضر نیز در زندان مرکزی شهرستان زنجان به دلیل یاقی ماندن ایام حبس جرایم قبلی دوران محکومیت خود را سپری می نماید.

http://alef.ir/vdcg۳۳۹wtak۹wu۴.rpra.html?۳۳۶۷۶۴
کلمات کلیدی : کلاهبرداری از نمایندگان مجلس
 
United States
۱۳۹۵-۰۱-۲۳ ۰۸:۱۶:۳۹
نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی، حداقل ۳۰۰ هزار نفر عضو دارند که بیشتر قریب به اتفاق آنها افراد قابل اعتماد و خدمتگذار هستند، ولی‌ به هر حال هرگز نمیتون گفت حتی ۱۰ نفر در این ۳۰۰ هزار نفر، خلاف قانون عمل نکردیند... ولی‌ شما هرگز در هیچ سالی‌ در چند ده سال گذشته شاهد نبودید، که مثلأ نیروی انتظامی اعلام کند یکی‌ از ماموران ما از قدرت خود سوا استفاده کرده، هر چه بوده مامور نما، یا مامور قلابی با دستبند، لباس و... بوده.. به نظر می‌رسد ...، هر گونه قبول تخطی توسط ماموران، یعنی پایان خط، و حتما همه مامور نما هستند... این چنین نمیتون اعتماد جامعه را کاملا جلب کرد، کاش مانند همه کشورهای جهان ، که از درجه توسعه برخوردار ند، همه دستگاه‌ها با افتخار اعلام میکردند که مثلأ فلان کارمند یا مامور ما از قانون تخطی کرده و آن را به مردم معرفی‌ میکردند... باور کنید در اعتماد سازی و امنیت جامعه بسیار مؤثر تر بود تا همه چیز را عالی و بدون نقض نشان دهیم... همه ماموران و نیروها که معصوم نیستند.... (3640238) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۳ ۰۹:۵۸:۲۷
خدایا به دادمون برس آدم دیگه چطوری می تونه اعتماد کنه مراجع ذیربط باید به شدت برخورد کنند (3640394) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۳ ۱۰:۰۸:۳۴
اگر بعضي از نمايندگان خودشان در دوره نمايندگي براي خود و وابستگانشان اينكار را نكنند قطعاً اين فرصت براي سايرين ايجاد نميشود (3640406) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۳ ۱۰:۱۶:۵۷
شاید شبی

آنچنان آرام گرفتیم

که دیداره صبح فردا ممکن نشد؛

پس به امید فرداها

"محبتهایمان" را ذخیره نکنیم (3640420) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۳ ۱۰:۲۱:۱۶
ميشه بعضىهارو هم كه از روش كلاهبردار ها استفاده ميكنن بگيرين ؟ (3640432) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.