توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 407180
آقای عابدینی!بعد از حرف‌های کی‌روش چطور می‌خواهید ادامه دهید؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵
امیر عابدینی با یک مصاحبه حالا شرایط بدی دارد. کی‌روش طوری جوابش را داده که به سختی بتوانند بعد از این هر دو در فدراسیون باشند.

به گزارش حبرآنلاین،امیر عابدینی بار دیگر یکی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی نشده با مصرف داخلی‌اش را انجام داده که حالا مشخص است برایش عواقب زیادی دارد. او این بار در مقام مسئول اقتصادی فدراسیون چالش‌زایی کرده و گفته به کارلوس کی‌روش از سو تاج اولتیماتوم داده شده که استعفا بدهد و برود یا بنشیند و بی سر و صدا کارش را بکند.

مدیر قدیمی فوتبال وقتی این حرف را می زده ، فقط به یک چیز فکر می کرده . اینکه بخواهد اقتدار فدراسیون فوتبال در مهار مربی پرتغالی را به رخ بکشد. حالا کدهایی که کی روش در حرف هایش زده به خوبی نشان می دهد که چه کسی این اطلاعات را به عابدینی زده است اما مشکل کمی جدی تر می شود وقتی مدیری مثل عابدینی بعد از این حرف های تند ، از سوی رئیس فدراسیون هم تنها می ماند. کی روش حالا با بولدزر از روی عابدینی گذشته و باید دید عابدینی چطور می تواند این جنگ را نیمه کاره رها کند؟ او آیا عقب می کشد و سرش را به کار خودش گرم می کند. آیا جنگ را به سمت حذف کی روش می برد؟

آیا خودش فدراسیون را رها می کند؟ اصلا چرا و چه دلیلی داشته در جایی که فدراسیون رئیس و دبیر دارد ، عابدینی خودش را وارد این دعوا کند؟

این بخش از حرف های کی روش را بخوانید تا ببینید عابدینی چه شرایط دشواری برای تصمیم گیری دارد:

*در درجه اول باید بگویم بار دیگر شگفت‌زده شدم که آقای عابدینی در مسائلی که به ایشان ارتباطی ندارد دخالت می‌کند.

*در درجه دوم بسیار تعجب برانگیز است که ایشان راجع به جزییات جلسه‌ای که بین من و رییس فدراسیون فوتبال به صورت محرمانه و پشت درهای بسته اتفاق افتاده نظر می‌دهد!

*او چه شخصی را می‌شناسد که این‌گونه اطلاعات را در اختیارش قرار می‌دهد.

*اگر شخصی بخواهد درباره آن جلسه صحبت کند تنها رییس فدراسیون فوتبال جناب آقای تاج و بنده کارلوس کیروش هستم.

*ایشان در این جلسه حضور نداشتند و اختیارات لازم درباره دخالت در این‌جور مسائل را نیز ندارند.

*حال که ایشان راجع به جزییات آن جلسه صحبت می کنند بهتر است بیایند و بگویند که بنده طی ۷۲ ساعت آینده قرار است چه جلسه‌ای را برگزار کنم؟ چون من هیچ اطلاعی راجع به آن جلسه ندارم و نمی‌دانم راجع به چه مساله‌ای در ۷۲ ساعت آینده باید صحبت کنم.

*مطلب بعدی این است که اگر ایشان از استعفای بنده در ۳ روز آینده صحبت کرده و اگر ایشان به دنبال این موضوع است من هیچ مشکلی با آن ندارم.

*حال که آقای عابدینی این فرصت را دارد که کار بنده در تیم ملی را مورد تضعیف قرار دهد، باید بگویم این مطلب، موضوع جدیدی نیست.
 
کلمات کلیدی : امیر عابدینی+تیم ملی فوتبال ایران+کارلوس کی روش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.