نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450786
علم الهدی: مقابله با بیانات رهبری اردوکشی انتخاباتی است
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۳
امام جمعه مشهد گفت: اگر برخی مسئولان در مقابله با بیانات رهبری حرف هایی می زنند که بیایند اردوکشی انتخاباتی بکنند خیانت به خون شهدا و صدیقه اطهر است.
 
به گزارش مهر، سید احمد علم الهدی، ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه مشهد مقدس که در جوار بارگاه مطهر امام هشتم (ع) برگزار شد اظهار کرد:هفته گذشته بحث هایی در زمینه خدا دوستی عرض شد و توضیحات تفصیلی این بحث ناتمام ماند که تصمیم گرفتم این هفته ادامه آن را بیان کنم. نماد تبلور عشق به خدا در عشق به عبادت و عشق به اولیای الهی است.
 
امام جمعه مشهد مقدس با بیان اینکه برای مومن زندگی در توسعه و رفاه یا در تنگنا تفاوتی ندارد، ادامه داد: نبی مکرم اسلام (ص)، حضرت زهرا (س) را تبلور این روایت معرفی می کنند.
 
وی با گرامی داشتن یاد و خاطره تولیت سابق آستان قدس رضوی، عنوان کرد: امروز همزمان با ایام درگذشت مرحوم آیت‌الله طبسی است؛ شخصی که نمادی از مدیریت روحانیت اسلامی را به دنیا نشان داد و به عنوان یک عامل اصلی هم در توسعه و هم در این شکوه و عظمت فعلی محسوب می شدند و ان شا الله عنایات امام هشتم امروز دستگیر ایشان شود.
 
علم الهدی اضافه کرد: روز آینده به مناسبت درگذشت این برادر عزیز، مراسم یادبودی در همین مکان برگزار می شود و امیدوارم همه مردم خراسان و مشهد جهت ارج نهادن به مقام این بزرگ مرد و استوانه انقلاب در این مراسم حضور پیدا کنند.
 
وی ضمن تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی عزاداری حضرت زهرا (س) در روز گذشته، گفت: اقامه شعائر عزاداری مادر مظلومه امام رضا(ع) اخلاصی است که به نمایش گذاشتید و با چشمانی اشکبار و به سر و سینه زنان برای عرض تسلیت به محضر امام هشتم (ع) آمدید؛ این عرض ارادت هارا به عنوان یک سرمایه برای خود حفظ کنید.
 
امام جمعه مشهد مقدس ادامه داد: چهره جمعیت، تنها مورد دیدنی روز گذشته نبود بلکه باورهای سیاسی مردمی بود که به گنبد امام چشم دوخته و اشک می‌ ریختند زیرا در حال حاضر در روی کره زمین یک نظام از رنگ ولایت علی(ع) سردرآورده است و آن هم در کشور ایران و تحت عنوان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که دارای ستون محکمی تحت زعامت مقام معظم رهبری است.
 
وی با بیان اینکه دشمنان پیامبر (ص) و امام علی(ع) دشمنان این نظام نیز هستند، بیان کرد: الان نیز تمام استکبار به این نتیجه رسیده‌اند که باید به نوعی مردم را از این نظام جدا کرده و یا ستون خیمه نظام را که در چهره یک رهبر نمایان شده از میان بردارند، اما از جنگ سخت نتیجه مطلوب را کسب نکرده و به سراغ دوقطبی سازی جامعه رفته اند و می خواهند نظام را به یک دوقطبی ضدانقلاب و ضدولایت در مقابل قطب ولایتمدار مبدل سازند.
 
سید احمد علم الهدی با طرح این پرسش که چرا برخی از مسئولان عزیز ما حرف‌هایشان را نشنیده و به مطالب‌شان توجه نمی‌کنند؟ بناست به خرمن دشمن این‌ها باد بوزانند؟ بناست خواسته نابکارانه دشمن را کمک کنند؟ گفت: رهبر معظم انقلاب  در افطار ماه رمضان امسال فرمودند ما نقض برجام نمی‌کنیم، اما اگر آن‌ها برجام را نقض کنند ما برجام را آتش می زنیم؛ آنگاه یکی از عزیزان مسئول ما در شنبه گذشته می‌گوید برخی فکر کردند منقل آتشی درست شده تا برجام را داخل آن بیندازند! همه عظمتی که مردم برای این مسئولان قائل اند، به گل روی رهبری است.
 
وی با بیان اینکه در مجمعی که در تالار رازی تشکیل شد یکی از مسئولان مسائلی را عنوان کرده که در نقطه مقابل فرمایشات مقام معظم رهبری است، ادامه داد: رهبری در دیدارشان با مردم آذربایجان فرمودند برخی دست و پا می‌زنند تا مردم را از جنگ بترسانند، مردم به فکر جنگ بیفتند و سپس ضربه بزنند، در حالی که مسئله جنگ مطرح نیست، زیرا اگر آن ها بدانند که امروز صبح می توانند جنگ را شروع کنند آن را به ظهر موکول نمی کنند . همچنین رهبری تاکید کردند که هم اکنون مسئله جنگ سخت در کار نیست بلکه جنگی که باید در آن پیروز شویم جنگ اقتصادی است.
 
خطیب جمعه مشهد افزود: مسئله التزام به ولایت‌فقیه در قانون اساسی ما جزو شرایط مسئولان ممتاز درجه یک کشور است و ایستادن در مقابل رهبری خطر تحقق دوقطبی سازی جامعه را به دنبال دارد. امیدواریم این عزیزان در حرف هایی که می زنند، از بی توجهی گفته باشند؛ زیرا اگر برخی از مسئولین در مقابله با بیانات رهبری حرف هایی می زنند که بیایند اردو کشی انتخاباتی بکنند خیانت به خون شهدا و صدیقه اطهر است.
 
 
کلمات کلیدی : علم‌ الهدی + آیت الله علم الهدی + امام جمعه مشهد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۲۱:۳۷:۲۵
از آقای علم الهدی انتظار نمیرود به دلیل تعلقات جناحی دروغ و افترا به دکتر روحانی ببندند...دکتر روحانی گفتند قطعنامه را درون منقل بیندازند و هر انسان منصفی این صحبت را گوش کند متوجه میشود مخاطب رییس دولت قبل است و نه رهبری...ایشان اگر هم با رهبری اختلافی داشته باشند اینگونه بروز نمیدهند ...پناه بر خدا از اتفاقات انتخاباتی... (4184958) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۲۱:۴۵:۵۶
چرا حرف درست مي كنيد جمله اقاي رئيس جمهور آنقدر شفاف بود كه مشخص بود صحبت در رابطه با صدور قطعنامه هاي زمان دولت هاي پاكدست مي باشد واقعا جاي تاسف دارد!!!!!!! (4184968) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.