توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429780
پلیس اسرائیل درباره فساد نتانیاهو تحقیق می‌کند
رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند، پلیس این رژیم به زودی تحقیقاتی را درباره اتهام فساد مطرح شده علیه بنیامین نتانیاهو آغاز می‌کند.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۲
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آلمان، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دریافت غیرقانونی هدایای هنگفت از دو تاجر متهم شده است.

یک شبکه تلویزیونی اسرائیل گزارش داد: بنیامین نتانیاهو قرار است در راستای این تحقیقات کیفری توسط پلیس مورد سوال قرار بگیرد.

شبکه 2 تلویزیون اسرائیل گزارش داده که نتانیاهو هدایایی ارزشمند از دو تاجر دریافت کرده است. این شبکه تلویزیونی و همچنین پایگاه اینترنتی Ynet گزارش دادند که قرار است پلیس اسرائیل تا چند روز آینده تحقیقات کیفری به اتهام فساد علیه نتانیاهو را آغاز کنند.

این گزارش همچنین گفته که نتانیاهو در یک تحقیقات ضد فساد دیگر در ارتباط با اعضای خانواده‌اش نیز که گفته شده 50 شاهد دارد، متهم است.

وزارت دادگستری اسرایئل و پلیس این رژیم درباره این گزارش اظهار نظر نکرده‌اند اما گفتند در زمان مقتضی بیانیه صادر خواهند کرد.

دفتر نتانیاهو این گزارشات را رد کرده است.
 
کلمات کلیدی : رژیم صهیونیستی+بنیامین نتانیاهو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.