نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473682
شغل مخفی پادشاه هلند لو رفت! + تصاویر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۲
پادشاه هلند 21 سال است که مخفیانه به شغل دومی مشغول است.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از گاردین، "ویلم الکساندر"، پادشاه هلند فاش کرد که در 21 سال گذشته در کنار پادشاهی این کشور، به شغل دوم خلبانی هواپیما در پروازهای داخلی مشغول بوده است.
 
با شغل دوم و مخفی پادشاه هلند آشنا شوید+ تصاویر
 
پادشاه هلند اعلام کرد وی بطور مخفیانه ماهی دوبار خلبانی هواپیماهای مسافربری را بر عهده داشته است. با وجود آنکه مسافران احتمالا از روی صدای وی او را می شناختند، اما تا کنون کسی این مسئله را فاش نکرده بود. البته او در پروازها نام خود را اعلام نمی کرد.
 
وی در مصاحبه‌ای به روزنامه تلگراف گفت: به هرحال بیشتر مردم به آنچه خلبان می گوید توجهی ندارند.
 
طبق گزارش گاردین، آنچه که به پنهان ماندن این مسأله کمک کرده بود، اقداماتی بود که پس از وقایع 11 سپتامبر بوقوع پیوسته بود و به خاطر همین مسأله، دیدن خلبان به علت بسته بودن کابین خلبانی غیرممکن شده بود.
 
با شغل دوم و مخفی پادشاه هلند آشنا شوید+ تصاویر
 
وی همچنین در خصوص جدایی میان امورات پادشاهی و شغل دوم خود به روزنامه تلگراف گفت: نمی توان مشکلات را از زمین به آسمان برد؛ بلکه می توان ارتباط را قطع و بر روی مسأله ای دیگر متمرکز شد.
 
با شغل دوم و مخفی پادشاه هلند آشنا شوید+ تصاویر
 
گفتنی است پادشاه ویلم الکساندر سال 2013 تاجگذاری کرد. البته وی به تنهایی کشور را اداره نمی کند؛ بلکه بخش زیادی از اختیارات خود را به پارلمان واگذار کرده است. هلند کشوری با یک نظام حکومتی پارلمانی است که اکثریت پارلمان، دولتی با اختیارات گسترده را برای اداره کشور در کنار پادشاه انتخاب می‌کنند.
 
کلمات کلیدی : هلند + پادشاه هلند
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۹ ۲۰:۵۷:۵۷
مرحبا (4372615) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۹ ۲۰:۵۸:۱۰
نون حلال در میاره (4372617) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.