توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 226028
«مالیخولیای محبوب من» (مجموعه داستان)؛ بهاره رهنما؛ نشر نگاه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۴۹
«مالیخولیای محبوب من» (مجموعه داستان) /
نویسنده: بهاره رهنما /
انتشارات نگاه،چاپ پنچم، بهار 1393 /
شمارگان ۱۰۰۰ نسخه /
۱۰۴ صفحه، ۵۵۰۰ تومان /

****

در میان بازیگرانی که در سالهای گذشته به طبع آزمایی در حوزه ادبیات پرداخته اند ظاهرا بهاره رهنما بیش از دیگران این عرصه را جدی گرفته است. صرف نظر از اینکه رهنما سعی می کند با فضاهای جدی ادبی در ارتباط باشد، با انتشار مجموعه داستان تازه خود نشان داده که خیال دارد نویسندگی را همچنان ادامه بدهد.

داستانهای کوتاه او حال و هوایی زنانه، زبانی ساده و فرمی بدور از پیچیدگی دارند و از روابط ساده انسانی نیز سخن می گویند؛ اتکا به این ویژگی ها شاید در میان مخاطبان ادبیات داستانی مقبولیت داشته باشد؛ اما نمی‎توان منکر تاثیر شهرت او که از حوزه‎ سینما به ادبیات آورده است، در افزایش استقبال از آثارش در میان خوانندگان شد.

«مالیخولیای محبوب من» که از هشت داستان کوتاه تشکیل شده است، برای اولین بار در سال ۱۳۹۱ منتشر شد و حالا پس از دو سال به چاپ پنجم رسیده است و این اقبال نسبی از هر کجا که ناشی شده باشد، می‎تواند مشوق خوبی برای بهاره رهنما باشد تا در این مسیر به شکل جدی‎تر قدم بردارد.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
«مالیخولیای محبوب من» (مجموعه داستان)؛ بهاره رهنما؛ نشر نگاه