توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 348924
امیرآبادی: ریاست مجلس از اصولگرایان خواهد بود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۹
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصولگرایان ‌در مسیر بهتر شدن هم در حرکت هستند، گفت: در حال حاضر اکثریت مجلس با اصولگرایان بوده و ‌فکر می‌کنم ریاست مجلس نیز از اصولگرایان باشد.

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت وگو با تسنیم،در ارتباط با وضعیت اصولگرایان در مجلس به ویژه در دور دوم انتخابات اظهارداشت: با توجه به چندین سخنرانی که من در شهرهای مختلف کشور داشتم وضعیت اصولگرایان بهتر و همواره در مسیر بهتر شدن هم در حرکت است و در حال حاضر اکثریت مجلس با آنان است و ما فکر می‌کنیم که ریاست مجلس نیز از اصولگرایان باشد.

وی افزود: رای اول اکثر کلانشهرهای ما به غیر از تهران مربوط به اصولگرایان بود و در برخی از شهرستان‌ها نیز تعدادی از لیست امید رای آوردند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: من به عنوان نماینده مردم قم ، حاجی بابایی از همدان، قاضی‌زاده از مشهد، فولادگر از اصفهان، قاضی‌پور از ارومیه افرادی هستند که از گروه اصولگرایان به مجلس راه پیدا کردند.

امیرآبادی با اشاره به حل مشکلات اساسی مردم گفت: من فکر می‌کنم که مجلس آینده حتما باید به بحث اشتغال، رکود و معشیت مردم توجه ویژه داشته باشد و متاسف هستیم که می‌بینیم برخی به دنبال شعارهای سیاسی هستند چرا که اینها مشکلات اساسی مردم نیست.

وی ادامه داد: در حال حاضر گرفتاری مردم بیکاری، معشیت، ورشکستگی کارخانه‌ها و حقوق کارگران است که باید اینها را با دولت حل کنیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت باید پاسخگوی عملکرد خود در مدت سه سال باشد و انچه که مسلم ومشخص است هر دوره ریاست جمهوری ۴ساله است و اینکه ۴سال دیگر تمدید شود این موضوع به انتخاب مردم است.
 
کلمات کلیدی : امیرآبادی، مجلس، لاریجانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.