توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482024
توضیحات تهیه کننده شهرزاد درباره شایعه خروجش از ایران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷
محمد امامی با تکذیب فرارش از کشور گفت: قرارداد پخش مجموعه «شهرزاد ۱» در نت فیلیکس آماده است و به زودی در این شبکه با زیرنویس انگلیسی ارائه می‌شود برای پخش مجموعه دوم تصمیم‌گیری می‌کنیم.

به گزارش فارس، صبح امروز خبری در فضای مجازی و برخی خبرگزاری ها مبنی بر فرار محمد امامی از ایران منتشر شد و جبار کوچکی نژاد رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان نسبت به خروج تهیه‌کننده از کشور صحه گذاشت. اما محمد امامی در ایران به سر می برد و در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس توضیحاتی درباره حضورش در کانادا، دستاورد این حضور در این کشور برای «شهرزاد» همچنین ارائه سریال به شبکه نت فیلکیس ارائه داد که در پی می آید:

محمد امامی تهیه‌کننده شهرزاد درباره شایعه فرارش از کشور گفت: این خبر کذب محض است. من ایران هستم و کار می کنم . ما نزدیک به زمان پخش سریال دوشنبه (29 خرداد)  نزدیک می ‌شویم و در مسیر حرکت برای پخش  قسمت دوم »شهرزاد« هستیم.  در آخرین دوشنبه نزدیک به پخش «شهرزاد» خبر کذب منتشر شد طبیعی است که برخی از دوستان از موفقیت  و پخش سریال  خوشحال نیستند و شروع به  شایعه پراکنی کردند تا موفقیت «شهرزاد» را  تحت تاثیر قرار بدهند . مشخصاً خبرگزاری ....و آقای ....که خودشان تهیه کننده هستند و هیچ کار موفقی در حوزه سینما و سریال  ندارند این خبر را منتشر کردند .  متاسفانه از موفقیت‌های بخش خصوصی ناراحت هستند. ایشان از منابع دولتی و  صدا و سیما  استفاده کردند و کار ناموفقی داشتند  و این اتهام پراکنی ها را به  بخش صددرصد خصوصی و مستقل سینما زدند. متاسفانه ایشان از حضور ما ناراحت هستند و دلایلش هم کاملا مشخص است . خبرگزاری ....خبر فرار بنده را منتشر کردندو  به دنبال اهدافی هستند که باید از ایشان پرسید چرا این خبر را منتشر کردند و  بعد، از کانال خبر‌گزاری برداشتند.

«شهرزاد» شرایط ارائه جهانی را داشت 

وی در پاسخ به این سوال که برخی مدعی هستند که امکان ارائه سریال شهرزاد در «نت فیلیکس» وجود ندارد گفت: هر فیلمی در نت فیلیکس امکان نمایش دارد و هر فیلمی از هر کشوری شرایط لازم و استانداردهای نت فیلیکس را داشته باشد امکان نمایش در نت فیلیکس را دارد. «شهرزاد» حایز رتبه و شرایط لازم برای نمایش در سراسر دنیا هست و توانسته این رتبه را کسب کند.  «نت فیلیکس» آماده پخش این مجموعه هست و قراردادش هم موجود است.

تهیه‌کننده «شهرزاد» تصریح کرد: قرارداد ما برای شهرزاد 1 قطعی است . پیش از این نت فیلیکس در ایران فعالیت داشته و بعد فیلتر شده اما برای پخش جهانی سریال با نت فیلیکس قرارداد می‌بندیم. برای کشورهایی که نت فیلیکس در آن فیلتر نیست . این شبکه می تواند به عنوان یک محل عرضه بین المللی خریداری و پخش کند.

وی ادامه داد: برای «شهرزاد 2» قراردادی فرستادند که ما در حال بررسی آن هستیم  زیرا محدودیت هایی نت فیلکیس برای ما در نظر می گیرد که محل های عرضه آن را محدود می کند در حال بررسی هستیم ببینیم که این مجموعه دوم را عرضه کنیم یا خیر. اما قرارداد شهرزاد 1 آماده است.

امامی در پاسخ به این سوال که چه زمانی شهرزاد 1 در نت فیلیکس ارائه می شود گفت: قرارداد آماده است به محض امضای قرارداد توسط طرفین شهرزاد 1 زیرنویس انگلیسی شده و در نت فیلیکس برای ایرانی ها و خارجی های علاقمند به این سریال ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: «شهرزاد 2» هم همزمان با ارائه در شبکه نمایش خانگی با زیرنویس انگلیسی آماده شده که علاقمندان می توانند با زیرنویس انگلیسی مجموعه را دنبال کنند.

امامی درباره حضور در دانشگاه تورنتو و دستاوردش برای مجموعه «شهرزاد» گفت: با توجه به اینکه کانادا قشری از ایرانی هایی که علاقمند به سینما و فرهنگ ایرانی هستند بسیار زیاد است اخیراً شاهد حضور فیلم های ایرانی در  فستیوال های مختلف  کانادا بسیار رونق پیدا کرده مردم  از رویداد فرهنگی که از ایران به کانادا می رود استقبال خوبی دارند. ایرانی ها را خیلی خوب می تواند دور هم جمع کند. ایرانی هایی که دغدغه مند هستند و  دغدغه دارند و به دلیل بازار خوبی که شهرزاد در کانادا داشت در دانشگاه حضور داشتیم و کارگاه آموزشی تهیه کنندگی و سریال شهرزاد را داشتیم.

اکران شهرزاد 2 در کانادا

وی ادامه داد: برای این که بتوانیم به صورت هفتگی شهرزاد2 را در کانادا  اکران داشته باشیم که اتفاق بسیار نو و جدید است در حال نهایی کردن قرارداد هستیم. ما قصد داریم هر هفته یکشنبه 9 شب در کانادا  نمایش داده شود و محلی برای جمع شدن خانواده های ایرانی باشد. این اتفاق در سینمای تورنتو مونترال و ونکور کانادا انشاءالله عملیاتی خواهد شد.

امامی پاسخ به این سوال خبرنگار فارس مبنی بر برطرف شدن مشکلات قضایی‌اش را به زمان دیگری موکول کرد.
 
کلمات کلیدی : سریال شهرزاد 2 + محمد امامی + سریال تلویزیونی + حوزه هنری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.