نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469524
شریعتمداری: مناظره دوم "ویترین" ناتوانی‌های دولت بود/ جهانگیری فقط انشاء خواند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱
مدیرمسئول روزنامه کیهان مناظره دوم را ویترین ناتوانی‌های ۴ ساله دولت یازدهم عنوان کرد.

حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان و تحلیل‌گر مسائل سیاسی در گفت‌و‌گو با تسنیم،در تحلیل خود از دومین مناظره نامزدهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: مناظره روز جمعه ویترین ناتوانی‌های 4 ساله دولت بود؛ مناظره جاده یکطرفه نبود که دولتمردان مانند 4 ساله گذشته بدون دغدغه از برخورد مقابل،"تخته گاز" روند و به همین علت در مواجه با پرسش‌های منطقی، "وارد شانه خالی جاده" می‌شدند و گرد و خاک بلند می‌کردند.
وی افزود: آقای روحانی در سکو ایستاده بود و پایین نمی‌آمد؛ به این معنی که همه نارسایی‌ها و ناکامی‌های دولت خود را به حساب عملکرد دولت گذشته قرار داد و دوم همه دستاوردهای دیگران را به حساب دولت خود "فاکتور" می‌کرد.

شریعتمداری با بیان اینکه سومین سکو که  تنها سکوی اختصاصی ایشان بود به "تهدید مردم" اختصاص داشت، تصریح کرد: ایشان بالای این سکو ایستاده بود و مردم را تهدید می‌کرد که اگر برای بار دوم به ایشان رای ندهند باید منتظر حمله نظامی آمریکا باشند.

این تحلیلگر مسائل سیاسی درباره عملکرد جهانگیری نیز در مناظره دوم گفت‌: آقای جهانگیری تقریبا بی‌توجه به پرسش‌های مطرح شده انشاء خود را می‌خواند و اصرار داشت هرچند دقیقه یکبار یادآوری کند، من اصلاح‌طلب هستم.

وی با بیان اینکه در جای‌جای این مناظره تناقض در گفتار دولتمردان به وضوح دیده می‌شد، خاطرنشان کرد: به عنوان نمونه آقای روحانی از یک طرف حمایت ایران از مقاومت در سوریه را به دولت خود نسبت می‌داد که البته ربطی به دولت ایشان نداشت و در همان حال به  تونل موشکی سپاه حمله می‌کرد و می‌گفت روی موشک‌ها شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل می‌نویسند، برای اینکه برجام را زمین بزنند.
 
 
کلمات کلیدی : مناظره ریاست جمهوری+برنامه مناظره+انتخابات ۹۶+حسین شریعتمداری
 
بنده خدا. اصل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۱:۲۸:۴۵
کاملا درست میفرمایید ویترین بود برای یکی که انشا خواند و برای دیگری که رفتار و اخلاق ناپسند خود را به نمایش گذاشت. (4321627) (alef-11)
 
بانام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۱:۳۵:۰۶
من میدونم که ما موفق نمیشیم گالیور (4321645) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۲:۰۱:۵۳
روحاني برنده نهايي انتخابات (4321720) (alef-11)
 
Spain
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۲:۰۴:۰۲
باشه . (4321724) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۲۲:۴۳:۰۳
مدیریت جهادی فقط قالیباف,,,,نمونش استخر شهر افتاب! (4323798) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.