نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451424
جنایت هولناک زنی بخاطر سرطان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۱
یک زن ماهدشتی وقتی متوجه شد بیماری سرطان دارد، برای اینکه فرزندانش بعد از مرگ وی سرگردان نباشند، اقدام به قتل اعضای خانواده خود کرد.

العالم:  حاجی‌رضا شاکرمی با اعلام وقوع سه فقره قتل عمد در شهرستان کرج، گفت: پس از گزارش مراجع انتظامی مبنی بر وقوع سه فقره قتل در یکی از مناطق ماهدشت، بازپرس کشیک قتل به محل اعزام شد.

وی اضافه کرد: در بررسی‌ها مشخص شد که قاتل زنی است که اقدام به قتل همسر و دو فرزند خود کرده است.

شاکرمی درباره انگیزه قاتل توضیح داد: وی در اظهارات خود اعلام کرد از دو ماه قبل متوجه شده به بیماری سرطان مبتلا است و برای اینکه فرزندانش بعد از مرگ وی سرگردان نباشند، نقشه قتل اعضای خانواده خود را طراحی و اجرا کرده است.

شاکرمی گفت: متهم برای عملی کردن طرح خود، اقدام به خرید دو بسته قرص خواب‌آور از داروخانه کرده و پس از خوراندن آن به قربانیان، با ضربات چاقو آن‌ها را به قتل رسانده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز افزود: بر اساس بررسی‌های انجام شده قاتل دارای مشکلات روحی و روانی و افسردگی شدید بوده و پرونده وی جهت بررسی بیشتر به پزشکی قانونی کرج ارجاع شده تا در خصوص جنون و اختلالات روانی وی که منجر به ارتکاب این جنایت هولناک شده اظهار نظر کند.
منبع : فارس
 
کلمات کلیدی : جنایت، قتل، سرطان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۲۰:۴۶:۵۸
اللهم اشف کل مریض
آمین (4188603) (alef-11)
 
Faraz
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۰۷:۲۷:۰۵
چرا داروخانه بدون نسخه ی پزشک دو بسته داروی خواب آور داده؟ این هم باید بررسی شود. (4188941) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.