توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421229
ترامپ جواب پلوسی را از طریق دختر بزرگش داد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴
رییس جمهوری منتخب آمریکا دختر بزرگش را به عنوان سخنگوی غیررسمی‌اش در امور زنان و برابری جنسیتی منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه ایندیپندنت، این اقدام دونالد ترامپ، رییس جمهوری منتخب آمریکا پس از آن صورت گرفت که نانسی پلوسی، رییس اقلیت دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا در تماس تلفنی با وی از ترامپ خواست تا درباره سیاست‌هایش درباره زنان صحبت کند اما ترامپ تلفن را به ایوانکا 35 ساله، دختر بزرگش داد تا به سوالات پلوسی پاسخ دهد.

روزنامه نیویورک‌تایمز نوشت که این رخداد نشان می‌دهد که ترامپ دختر بزرگش را به عنوان سخنگوی غیررسمی‌اش در امور زنان و برابری جنسیتی منصوب کرده است و وی در این گفت‌وگوی تلفنی با پلوسی به صورت صریح از گفته‌های پدرش در رقابت‌های انتخاباتی آمریکا دفاع کرد.

ایوانکا ترامپ در جریان سخنرانی در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در ژوئیه سال جاری میلادی خواستار پرداخت حقوق برابر برای کار برابر شده بود و یکی از تدوین کنندگان پیشنهاد پرداخت شش هفته‌ای حقوق برای مرخصی زایمان است.

ایوانکای 35 ساله مکررا پدرش را به خاطر ترغیب زنان در پیوستن به امور تجاری ستایش می کند و گزارش های فراوان درباره سواستفاده جنسی زنان توسط پدرش را رد کرده است.
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ + ایوانکا ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.