توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501626
فهرست بازیکنان کره جنوبی برای بازی با ایران اعلام شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴
سرمربی تیم ملی کره جنوبی اسامی ۲۶ بازیکن را برای دو بازی با ایران و ازبکستان در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اعلام کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، شین دائه یونگ، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی تصمیم گرفت ۱۰ روز زودتر از موعد مقرر اردوی تیم‌ ‌ملی این کشور را برای دو بازی حساس با ایران و ازبکستان ترتیب دهد. به همین خاطر او ۲۶ بازیکن را برای بازی با تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران اعلام کرده است تا برای  اولین حضورش روی نیمکت کره جنوبی آماده شود.

از جمله شگفتی‌های فهرست تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی حضور  لی دونگ گوک بعد از دو سال و ۱۰ ماه از تیم‌ ‌ملی این کشور است که بعد از روی کار آمدن اشتلیکه جایی در تیم‌ ‌ملی کره نداشته است،  ولی در حال‌ حاضر این مهاجم با سابقه بار دیگر به تیم‌ ‌ملی این کشور دعوت شد.

نفرات تیم‌ ‌ملی کره جنوبی برای بازی با ایران و ازبکستان به شرح زیر هستند.

دروازه‌بان‌ها:

کیم جین هیون، کیم سئونگ گیون و چو هیون وو.

مدافعان:

کیم کی هی، کیم جو یونگ، کیم یونگ گئون، کیم مین جائه، کیم مین وو  ، کیم جین سو، گو یو هان و چوی چول سون.

هافبک‌ها:

جانگ وو یونگ، جانگ هیون سو، کی سئونگ یئونگ، کیون وون، سون هیونگ مین، یئاوم کی هان، لی جائه سونگ، کیم بو کیونگ، نام تائه هی، کو جا چئول، لی کیون هو و کیون چانگ هون.

مهاجمان:

لیدونگ گوک، هانگ هی چان و کیم شین ووک.

در حالی که    سون هیونگ مین، مهاجم مطرح کره جنوبی که در عضویت باشگاه تاتنهام به سر می‌برد در بازی با قطر مصدوم شد و گفته می‌شد که به بازی با تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران نمی رسد، سرمربی کره او را دعوت کرده است.

بازی تیم‌های ایران و کره جنوبی ۹ شهریور ماه در ورزشگاه سئول شهر کره برگزار خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : مقدماتی جام جهانی + کره‌جنوبی + ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.