توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466446
معاون رئیس‌جمهور:جهانگیری برای کمک به روحانی وارد صحنه شد/ بخشی از تخریب‌ها علیه دولت به سطح فرهنگی پایین مربوط می‌شود
تاریخ انتشار : جمعه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۰
معاون پارلمانی و حقوقی رئیس‌جمهور گفت: جهانگیری به خواست اصلاح‌طلبان و پیشنهاد روحانی به صحنه آمد و به گفته خود برای کمک به روحانی آمده است.

به گزارش فارس٬ حجت‌الاسلام مجید انصاری امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه برجام برکات بزرگی برای ایران داشت، افزود: برجام بستر حقوقی بود که ایجاد شد، اگر برجام بد بوده چرا سران رژیم صهیونیستی و بدخواهان منطقه‌ای صدها میلیارد دلار هزینه می‌کنند که برجام را بهم بزنند.

معاون پارلمانی و حقوقی رئیس جمهور با اشاره به اینکه به لحاظ حقوقی تحریمی وجود ندارد، تصریح کرد: امروز ایران در باشگاه تولیدکنندگان و فروشندگان اورانیوم غنی شده است، کیک زرد وارد  می‌کنیم.

انصاری با بیان اینکه سانتریفیوژها در نطنز و فردو فعال هستند، گفت: در حال حاضر میزان کیک زردی که از دنیا خریدیم بیشتر از قبل بوده است و ما یکی از کشورهای هسته‌ای دنیا با دانش بالا هستیم.

وی با بیان اینکه در انتشار منشور حقوق شهروندی به طور جدی پیگیر هستیم تا گام به گام عملیاتی شود، افزود: به گونه‌ای حقوق شهروندی را اداره کنیم که هیچ حقی توسط کسی از احدی ضایع نشود.

معاون پارلمانی و حقوقی رئیس جمهور ادامه داد: ارزش پول ملی حفظ و ارتقا داده شد و شاید نخستین‌بار بعد از انقلاب افزایش حقوق حقوق‌بگیران و کارگران دولت بیشتر از سطح تورم بود.

انصاری با بیان اینکه رسانه‌های معاند و ضد انقلاب می‌خواهند پیوند دولت و ملت را تضعیف کنند، افزود: بخشی از تخریب‌ها که در داخل انجام می‌شود حسادت، تعصبات خاص و رقابت‌های کودکانه انتخاباتی است.

وی با بیان اینکه بخشی از این تخریب‌ها مربوط به پایین بودن سطح فرهنگ و تأمل سیاسی است، بیان کرد: دولت همواره نقد را تشویق کرده و از آن استقبال می‌کند اما برخی از دایره دین و اخلاق خارج هستند و به تخریب‌های نامشروع روی می‌آورند.

عده‌ای به کانون گرد و غبار تبدیل شده‌اند

معاون پارلمانی و حقوقی رئیس جمهور با اشاره به اینکه مردم باید با منزوی کردن آنها عرصه سیاسی کشور را پاک‌سازی کنند، خاطر نشان کرد: یک عده به جای شفاف‌سازی که مردم خوب ببینند به کانون گرد و غبار تبدیل شده‌اند و فضای سیاسی کشور را غبارآلود می‌کنند گرچه چهره حقیقت پشت ابر نمی‌ماند.

انصاری درباره آمدن معاون اول رئیس جمهور در عرصه رقابت‌های انتخاباتی افزود: جهانگیری به خواست اصلاح‌طلبان و پیشنهاد روحانی به صحنه آمد و به گفته خود برای کمک به روحانی آمده است.

وی ادامه داد: تعداد کانال‌های تخریب‌گر فراوان است و اینکه دست‌شان در جیب مردم است و خرجی برایشان ندارد.

معاون پارلمانی و حقوقی رئیس جمهور بیان کرد: تأکید رئیس جمهور در قبال آنها این است که حدالمقدور سعه صدر داشته باشیم ولی از حق شخصی می‌توان عبور کرد اما معاونت حقوقی وظیفه پیگیری در حق عمومی را دارد.

انصاری اظهار کرد: ما هدف انتقام‌گیری نداریم ولی جایی که قانون زیر پا گذاشته شود ورود پیدا کرده و پیگیری‌های لازم انجام می‌شود.

وی با اشاره به حقوق‌های نجومی بیان کرد: حقوق‌های نجومی فقط مربوط به دولت نبوده و به سه قوه ارتباط داشته است که بعد از پیگیری‌ها و بررسی‌ها بیش از  300 نفر دریافتی نامتعارف داشته‌اند که مجموع این دریافتی‌های غیرمتعارف 23 میلیارد تومان بود که به خزانه برگشت.

معاون حقوقی رئیس جمهور در ادامه گفت: لایحه تعارض منافع با مجلس و قوه قضاییه تنظیم شده است که اگر کامل تصویب شود ریشه این مسائل خشکانده می‌شود.

انصاری با بیان اینکه خیلی‌ها سعی کردند رئیس جمهور را عصبانی کنند، افزود: پشت صحنه گفته‌اند که در انتخابات این کار را انجام دهند.

وی با بیان اینکه هیچ کلنگی بی‌حساب بر زمین زده نشد، یادآور شد: اعتبارات و ثروت مردم را در بیابان خرج نکرد و 21 هزار واحد تعطیل و نیمه‌تعطیل با تخصیص اعتبار راه‌اندازی شده است.

معاون حقوقی رئیس جمهور با بیان اینکه دولت تورم 44 درصدی افشار گسیخته را مهار کرد، افزود: دولت تورم را به 8/6 درصد رسانده است که کسی نتوانسته در تاریخ ایران در فاصله سه ساله توانسته باشد 30 درصد تورم را کاهش دهد.

انصاری در پایان افزود: دولت بی‌توجه به مردم و مستضعفان نیست و امسال دریافتی کمیته امداد و بهزیستی سه برابر شده است.
۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ۲۱:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۰۷:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۰۰:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۹:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۹:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۹:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۵ ۱۱:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۵ ۱۲:۴۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۰۳:۱۵
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.