نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 346647
تجمع اعتراضی دانشجویان مقابل دفتر رئیس دانشگاه تهران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۸
دانشجویان و اعضای انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران صبح امروز در اعتراض به حمایت از سران فتنه مقابل دفتر رئیس این دانشگاه تجمع کردند.

به گزارش فارس، جمعی از دانشجویان و اعضای انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران صبح امروز ( سه‌شنبه ۳۱ فرودین) در مقابل دفتر رئیس دانشگاه تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

بنابراین گزارش، به گفته معترضان این تجمع در اعتراض به سکوت رئیس دانشگاه تهران در برابر بی‌قانونی‌های صورت گرفته در دانشگاه، انتشار و نصب تصاویر سران فتنه در محیط دانشگاه و همچنین سکوت رئیس آن در مقابل توهین به ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران برگزار شده است.

دانشجویان و معترضان در این تجمع با در دست داشتن دست‌نوشته‌ها و سر دادن شعارهایی خواستار رسیدگی به مسائلی که موجب اعتراض آنهاست، شدند.

شعارهای «مرگ برفتنه‌گر»، «حزب فقط حزب علی، رهبر فقط سیدعلی»، «ریاست فتنه‌گر استعفا»، «پاسخگوی اهانت به ولایت فقیه چه کسی است؟» در این تجمع سر داده شد.

شایان ذکر است، دانشجویان اعلام کردند تا زمانی که نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران در جمع آن‌ها حاضر نشده و به سوالاتشان پاسخ ندهد این تجمع را ادامه می‌دهند.
 
کلمات کلیدی : تجمع ،اعتراض
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۳۱ ۱۱:۳۴:۱۵
اسمشون رو دانشجو نذاريد.. (3655057) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۳۱ ۱۱:۵۴:۰۹
مطمئن هستید اونها دانشجوی دانشگاه تهران بودند؟؟؟ (3655105) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۳۱ ۲۰:۳۲:۱۸
شما حرص نخور. دانشجو بودند. (3656320) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۳۱ ۲۰:۱۲:۰۸
اینها زمانی که دلار یکشبه 3 برابر شد کجا بودند ؟ (3656289) (alef-13)
 
دختر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۷ ۱۹:۳۴:۱۵
من دانشجو دانشگاه تهرانم.واقعا خيلي ما مظلوميم که اينقدر از اسم ما استفاده ابزاري ميشه. (3727360) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.