توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 314444
سرانجام سکوت طولانی بنزما شکسته شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۵
کریم بنزما در مصاحبه ای اختصاصی با تلویزیون ملی فرانسه، در مورد نقشش در پرونده باج خواهی از متئو والبوئنا شفاف سازی خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما متهم به اخاذی از متیو والبوئنا، هم تیمی اش در تیم ملی فرانسه است ، اتهامی که او قویا آن را رد می‌کند ولی در حال حاضر پلیس در حال تحقیقات در این پرونده است و در صورت محکوم شدن، ممکن است به ۵ سال حبس نیز محکوم شود.

مکالمه او در دادگاه با قاضی، امروز در نشریه لوموند به چاپ رسید؛ با این حال تلویزیون ملی فرانسه امروز اعلام کرد که ساعت ۲۰ به وقت محلی(۲۲.۳۰ به وقت ایران) بنزما در رابطه با این پرونده برای اولین بار با مردم فرانسه صحبت کرده و اقدام به شفاف سازی خواهد کرد.

بنزما که به دلیل درگیری در این پرونده، فعلا از تیم ملی فرانسه کنار گذاشته شده، امیدوار است در مصاحبه امشب، بتواند نظرات عمومی را به سوی خودش بازگردانده و جو ملتهب ایجاد شده بر علیه خودش را آرام کند. این مصاحبه قرار بود روز گذشته پخش شود ولی به درخواست بنزما به امشب موکول شد.
 
کلمات کلیدی : کریم بنزما+رئال مادرید+تیم ملی فرانسه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.