توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439545
پیشروی ارتش سوریه در مناطق اطراف شهر تدمر
تاریخ انتشار : جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۸
روز پنجشنبه ارتش سوریه عملیات گسترده‌ای را در مناطق شرقی استان حمص علیه تروریست‌های داعش انجام داده و موفق شدند پیشروی‌هایی در مناطق اطراق شهر تدمر داشته باشند.

به گزارش میزان به نقل از المصدر، روز پنجشنبه ارتش سوریه عملیات گسترده‌ای را در مناطق شرقی استان حمص علیه تروریست‌های داعش انجام داده و موفق شدند پیشروی‌هایی در مناطق اطراق شهر تدمر داشته باشند.

در عملیات روز پنجشنبه، ارتش سوریه موفق شدند در دو محور شمال و جنوب فرودگاه «تی-4» پیشروی کنند و مناطق راهبردی بیشتری را از اشغال تروریست‌های داعش آزاد کنند.

در محور شمالی فرودگاه تی-4 ارتش سوریه مواضع تروریست‌های داعش را به کنترل خود درآوردند که این اقدام ایمنی بیشتری را برای عملیات بعدی در این منطقه و نیز برای جاده میان حمص و تدمر فراهم می‌کند.

پیشرفت در این عملیات از طریق آتش سنگین توپخانه ارتش حاصل شده و جنگنده‌های روسیه نیز در این عملیات ارتش سوریه را همراهی کرده و با انجام عملیات در مناطق تحت اشغال داعش، ارتش سوریه را پشتیبانی کردند.

 
 
کلمات کلیدی : داعش + سوریه + آزادسازی تدمر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.