نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509349
بررسی واژگونی اتوبوس دانش آموزان در دادستانی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۹
دادستان کل کشور در تشریح آخرین جزئیات پرونده حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی گفت: عوامل مقصر را در جلسه مشترک دعوت خواهیم کرد .

به گزارش میزان، حجت الاسلام و المسلمین منتظری ضمن ابراز همدردی با خانواده جانباختگان حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی از بررسی ابعاد این موضوع در دادستانی کل کشور خبرداد و گفت: دراولین فرصت وزرایی را که دراین مساله مرتبط هستند به یک جلسه مشترک دعوت کرده و ابعاد قضیه را بررسی خواهیم کرد.

وی با اشاره به گزارش دادستان مرکز استان هرمزگان دراین رابطه تشریح کرد : همچنین عواملی که دراین جریان مقصر بودند را دراین جلسه مشترک مورد بررسی قرار خواهیم داد .

حجت الاسلام والمسلمین منتظری اظهارکرد: مهم این است که بتوانیم یک سری تصمیمات را در معیت وزار مربوطه اتخاذ کنیم که درآینده شاهد این حوادث ناگوار نباشیم ،هراز چندگاهی شاهد هستیم دراثر بعضی از کوتاهی ها قصوریا تقصیراتی بخشهای مختلف دارند و این حادثه اتوبوس ها متاسفانه موجب نگرانی است و باید تلاش کنیم زمینه ها را با حضور وزرای مربوطه و دستگاه های ذیربط برطرف کنیم .
 
 
کلمات کلیدی : دادستان کل کشور+اردوی دانش آموزی+واژگونی اتوبوس+اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۲۳:۳۳:۴۰
مقصر اموزش وپرورش است که با وجود تکرارحوادث باز دانش اموزان را درشب وبا اتوبوس جابجا میکند (4550241) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.