توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493446
واکنش وکیل بابک زنجانی به اظهارات وکیل شرکت نفت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۳
وکیل مدافع بابک زنجانی ادعای وکیل شرکت ملی نفت ایران که مدعی شده زنجانی به وکلای خارجی‌اش پیغام داده در موضوع شرکت اونر ایر همکاری نکنند، خلاف واقع و مغایر با اسناد و مدارک موجود است.

به گزارش تسنیم، رسول کوهپایه‌زاده درباره ادعای مطروحه از سوی وکیل شرکت نفت مبنی بر پیغام زنجانی به وکلای خارج کشور به منظور عدم همکاری در خصوص شرکت هواپیمایی اونر ایر گفت: موکل در تاریخ 18 فروردین سال 95 طی وکالت‌نامه رسمی، تمام اختیارات خود را در راستای پیگیری موضوع، طرح شکایت و نهایتا استرداد وجوه حاصل از فروش شرکت هواپیمایی مذکور، به شرکت ملی نفت ایران تفویض کرده است.
این وکیل دادگستری ادامه داد: در واقع سردفتر دفترخانه 518 تهران در زندان اوین حضور می‌یابد و آقای زنجانی داوطلبانه این وکالت تامه را تفویض می‌کند. متاسفانه اینکه ادعا شده موکل پیغام داده همکاری لازم نشود، کاملا خلاف واقع است.

کوهپایه‌زاده ادامه داد: با این ادعای وکیل شرکت نفت، در اصل نهادهای امنیتی زیر سئوال می‌روند؛ چطور موکل از داخل زندان می‌تواند پیغامی را به خارج از زندان مبنی بر همکاری یا عدم همکاری بدهد. ضمن اینکه زنجانی به خوبی واقف است اگر این اموال فروخته شود از میزان بدهی‌اش کم می شود.

وی در پایان گفت: اظهارنظرهای نه چندان دقیق و صحیح که مستند به هیچ دلیل و سند و مدرکی نیست، هیچ کمکی به استیفای حقوق بیت المال نمی‌کند. اینکه آنها همکاری نمی کنند یا سند و مدارک لازم را نمی‌دهند، کاملاً قابل فهم است زیرا می خواهند در این قضیه ذی نفع باشند و بر این اموال تعرض کنند.
 
 
کلمات کلیدی : بابک زنجانی+وزارت نفت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.