توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446358
باهنر: ترامپ متوهم است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۶
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دونالد ترامپ اکنون توهم دارد و ضرورتی ندارد که بخواهیم روی رفتارهای او محاسبه داشته باشیم.

محمدرضاباهنر در گفتگو با ایلنا درباره اینکه به نظر می‌رسد با وجود ترامپ ضرورت روی کار آمدن یک چهره فراجناحی و به دور از افراط و تفریط بیش از گذشته احساس می‌شود نظر شما در این مورد چیست، گفت: اکنون بر روی رفتارهای آقای ترامپ نمی‌توانیم حساب کنیم، حداقل از دوران ریاست جمهوری آقای ترامپ باید ۶ ماه بگذرد تا او خود را در آمریکا پیدا کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه رییس جمهور امریکا هنوز به امور مسلط نیست و تجربه ندارد، بیان‌کرد: ترامپ حرف‌هایی می‌زند که مجبور است بعدا پس بگیرد، بنابراین تا بخواهد خود را در امریکا پیدا کند زمان می‌برد و پس از آن تازه باید جایگاه آمریکا را در جهان پیدا کند.

باهنر تاکید کرد: دونالد ترامپ اکنون توهم دارد و ضرورتی ندارد که بخواهیم روی رفتارهای او برای خودمان ارزیابی داشته باشیم.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ۰۸:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ ۱۲:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۱۴:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۷ ۱۳:۳۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۰۸:۳۸
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ۱۱:۴۱
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۳:۵۶
 
۱۳۹۵/۰۹/۳۰ ۰۹:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۰ ۱۰:۰۸
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۲ ۱۲:۱۵
 
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ+محمدرضا باهنر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.